مجموع فروش Nioh از مرز سه میلیون نسخه عبور کرد

آیا Nioh 2 موفقیت‌های قسمت اول را تکرار می‌کند؟

مجموع فروش Nioh

با توجه به متنی که اکانت کوئی تکموی اروپا در توییتر منتشر کرده، مجموع فروش Nioh در سراسر جهان از مرز سه میلیون نسخه گذشت.

استودیوی تیم نینجا که برای ساخت سری بازی‌های Ninja Gaiden و Dead or Alive در میان علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی شناخته می‌شود، فوریه‌ی سال ۲۰۱۷ میلادی محصول جدید خود را تحت عنوان Nioh روانه‌ی بازارها کرد. این بازی اکشن و نقش‌آفرینی داستان یک دریانورد ایرلندی به نام ویلیام آدامز را روایت می‌کند که برای پیدا کردن روح نگهبان خود به اجبار به ژاپن سفر می‌کند؛ زیرا فردی که روح نگهبان او را دزدیده می‌خواهد از این موجود برای یافتن یک سنگ گرانبها با نام آمریتا استفاده کند.

بازی Nioh در ابتدا قرار بود به‌ عنوان یک انحصاری برای پلی‌استیشن ۳ عرضه شود اما طولانی شدن روند توسعه بر اثر تجدید نظرهای فراوان، باعث شد تا این عنوان نهایتا برای دارندگان کنسول نسل هشتمی سونی منتشر شود. هشت ماه پس از عرضه‌ی انحصاری، شرکت کوئی تکمو و استودیوی تیم نینجا در اقدامی غیرمنتظره، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی را معرفی کردند. این نسخه نوامبر سال ۲۰۱۷ در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. با توجه به توییت اخیر اکانت کوئی تکموی اروپا، مجموع فروش Nioh روی دو پلتفرم از مرز سه میلیون نسخه عبور کرده است. ناشر و سازنده‌ی این بازی همچنین از طرفداران بابت پشتیبانی مداومشان تشکر کردند.

با توجه به اطلاعاتی که روی وب سایت SteamSpy قرار گرفته، میزان فروش Nioh در استیم بیش از یک میلیون نسخه بوده است. این رقم نشان می‌دهد بیش از یک سوم فروش کلی این بازی روی پلتفرم رایانه‌های شخصی بوده است. همچنین میزان فروش محصول تیم نینجا حدودا دو برابر The Surge بوده است. این بازی هم در سبک نقش‌آفرینی ساخته شده و همانند Nioh در روند ساخت آن از سری Souls الهام گرفته شده است.

نسخه‌ی جدید Nioh قرار است تحت عنوان Nioh 2 در تاریخ ۲۳ اسفند (مصادف با ۱۳ مارس) به‌ صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شود. اگرچه برای نامگذاری این بازی از عدد ۲ استفاده شده اما این عنوان پیش درآمدی بر اتفاقات قسمت اول محسوب می‌شود. طبق صحبت‌های اخیر فومیهیکو یاسودا (Fumihiko Yasuda)، تهیه‌کننده و کارگردان Nioh 2، این بازی از لحاظ مقدار محتوا و مدت زمان گیم‌پلی تفاوتی با قسمت اول نداشته و اتمام آن ۵۵ ساعت به طول می‌انجامد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا