مدت زمان گیم‌پلی Nioh 2 اعلام شد

این بازی از لحاظ مقدار محتوا تفاوتی با قسمت اول ندارد

مدت زمان گیم‌پلی Nioh 2

فومیهیکو یاسودا، یکی از اعضای اصلی استودیوی تیم نینجا، در مصاحبه‌ی اخیر خود اعلام کرد مدت زمان گیم‌پلی Nioh 2 تفاوتی با قسمت اول ندارد.

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار Nioh 2 در اواخر ماه اسفند، این سوال برای بسیاری از علاقه‌مندان به وجود آمده است که جدیدترین ساخته‌ی استودیوی تیم نینجا چه مدت گیم‌پلی خواهد داشت؟ برای یافتن پاسخ این سوال باید به مصاحبه‌ی اخیر فومیهیکو یاسودا (Fumihiko Yasuda) تهیه‌کننده و کارگردان قسمت دوم Nioh، با وب سایت گیم‌اسپات مراجعه کنیم. این بازیساز ژاپنی در بخشی از صحبت‌های خود گفت Nioh 2 از لحاظ مقدار محتوا و مدت زمان گیم‌پلی تفاوتی با قسمت اول ندارد:

تعداد ماموریت‌های اصلی حدودا یکسان است. مدت زمان گیم‌پلی آن‌ها هم تقریبا فرقی ندارند. وقتی می‌خواستیم مشخص کنیم چه مدت زمان برای تکمیل Nioh 1 نیاز هست، [متوجه شدیم] همه چیز به کاربر بستگی دارد؛ اینکه چقدر مهارت دارد و چطور مراحل را پشت سر می‌گذارد. بنابراین، گفتن یک رقم دقیق سخت است اما در ماه ژانویه به تجربه‌ی Nioh 2 پرداختم و تکمیل آن ۵۵ ساعت به طول انجامید.

استودیوی تیم نینجا قصد دارد تا در ماه‌های پس از عرضه‌ی Nioh 2، سه بسته‌ی دانلودی مهم برای این بازی منتشر کند. اینکه این سه بسته‌ی دانلودی چه نام داشته و چه زمانی منتشر می‌شوند مشخص نیست اما اطلاعات کلی از محتواهای آن‌ها به اشتراک گذاشته شده است. طبق بیانیه‌ی تیم نینجا، هر بسته علاوه بر ماموریت‌های داستانی، چندین شخصیت، مهارت و سلاح جدید را به بازی اضافه می‌کند. همچنین ماموریت‌های داستانی به دو دسته‌ی اصلی و فرعی تقسیم می‌شوند.

هر سه بسته‌ی دانلودی بخشی از سیزن پس Nioh 2 خواهند بود. بنابراین، آن دسته از افرادی که نسخه‌های دیلاکس یا ویژه را خریداری کنند، بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ی اضافی به بسته‌های دانلودی دسترسی خواهند داشت. نسخه‌های دیلاکس و ویژه هر دو ۸۰ دلار قیمت‌گذاری شده‌اند. متاسفانه اشاره‌ای به قیمت جداگانه‌ی این بسته‌های دانلودی نشده و در حال حاضر مشخص نیست آیا قیمتی برابر خواهند داشت یا خیر.

در پایان، لازم به ذکر است که بازی Nioh 2 در تاریخ ۲۳ اسفند (مصادف با ۱۳ مارس) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا