رویداد نینتندو دایرکت مینی تا کمتر از هفت ساعت دیگر آغاز خواهد شد

این رویداد به برخی عناوین در حال ساخت برای نینتندو سوییچ می‌پردازد

نینتندو دایرکت مینی

ساعاتی پیش نینتندوی آمریکا رسما اعلام کرد که یک رویداد مختصر و مفید تحت عنوان نینتندو دایرکت مینی برگزار خواهند کرد تا اطلاعات جذابی را در اختیار طرفداران خود قرار دهند.

اگر به خاطر داشته باشید حدود دو روز پیش شایعاتی مبنی بر برگزاری رویدادی توسط نینتندو منتشر شده بود که تا حدی در روز گذشته این شایعات به تایید رسیدند. نینتندوی آمریکا در صفحه‌ی رسمی خودش در شبکه‌ی اجتماعی توییتر رسما اعلام کرد که این رویداد با هدف رونمایی از پروژه‌های در حال ساخت همکاران تجاری این شرکت، در ساعت ۶ بعد از ظهر امروز به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

با این حال، انتظار رونمایی از بازی جدیدی را برای این کنسول هیبریدی نداشته باشید چرا که نینتندو رسما اعلام کرده تنها اطلاعات برخی از عناوینی را که پیش از این ساخت آن‌ها تایید شده است را به‌روزرسانی خواهند کرد:

در روز بیستم جولای (مصادف با ۳۰ تیر ماه – امروز) ما رویداد Nintendo Direct Mini: Partners Showcase را برگزار خواهیم کرد؛ سری که همواره روی پروژه‌های در حال ساخت توسط استودیوهای زیرمجموعه و همکاران تجاری ما تمرکز دارد. ما قصد داریم در این رویداد از برخی عناوینی که ساخت آن‌ها پیش از این رسما به تایید رسیده، به‌روزرسانی‌هایی را منتشر کنیم.

نینتندو دایرکت مینی از سایت یوتیوب استریم خواهد شد و به گفته‌ی نینتندوی ژاپن چیزی حدود ۱۰ دقیقه طول خواهد کشید؛ وب سایت سرگرمی و صفحات متعلق به آن در شبکه‌های اجتماعی، شما را از هرگونه اخبار منتشر شده طی این رویداد، مطلع خواهد کرد.

هنوز مشخص نیست که شاهد نمایش از چه بازی‌هایی خواهیم بود اما به زعم خیلی‌ها، Bayonetta 3 مورد انتظارترین بازی تایید شده برای کنسول نینتندو سوییچ به حساب می‌آید. بازی‌ای که چند سال پیش توسعه‌ی آن توسط پلتینوم گیمز رسما به تایید رسید اما اطلاعاتی از آن هنوز در دسترس نیست. در حالی که بیشتر توجه‌ها معطوف دو کنسول پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس شده، نمایش از چنین بازی مهمی می‌تواند یک بار دیگر نگاه‌ها را به سمت نینتندو سوییچ بازگرداند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا