#مهسا_امینی

اسکین شخصیت نیک فیوری هم به بازی Fortnite اضافه شد

مدیر شیلد در فورتنایت

اسکین شخصیت نیک فیوری هم به بازی Fortnite اضافه شد

اخیرا اسکین شخصیت نیک فیوری (Nick Fury) از دنیای مارول در بازی معروف و پرطرفدار Fortnite دیده شده و آیتم‌های مختلف مربوط به آن نیز توسط اپیک گیمز (Epic Games) معرفی شده‌اند.

بازی Fortnite یک عنوان سبک بتل رویال است که در آن بازیکنان با هر سن و سالی در جزیره‌ای عجیب ظاهر می‌شوند و در نهایت طبق روال هر بتل رویال دیگری، آخرین نفر اول خواهد شد. با این حال یک نکته بسیار بزرگ درباره این بازی وجود دارد که آن هم همکاری‌های پشت سر هم سازندگان با دیگر برندها، بازی‌ها و شرکت‌ها است. این بدان معنا نیست که فورتنایت تم و زمینه خاص خود را ندارد، بلکه در واقع استراتژی اپیک گیمز، گسترش همین زمینه اصلی به چیزی است که امروزه بیشتر به شکل یک رسانه دیده می‌شود تا بازی!

حال نحوه پیاده‌سازی این ایده چنین انجام می‌شود که بازی خود یک داستان مشخص و جامع دارد که به صورت فصلی ادامه پیدا می‌کند، اما برای گرفتن نیروی بیشتر و حمایت از آن از انواع و اقسام اسکین‌ها، رویدادها و اتفاقات مختلف دنیای سینما و گیم استفاده می‌شود. در نتیجه، برای مثال شما در این بازی می‌توانید حتی در نقش ثانوس (Thanos) ظاهر شوید، یا اینکه یک موز باشید که دست و پا دارد و با اسلحه شلیک می‌کند! به همین روال نیز فورتنایت همیشه آپدیت می‌شود و هر چند وقت یکبار، اسکین‌های مختلف و جدید به آن اضافه می‌شوند؛ بخصوص اگر تم مخصوصی وجود داشته باشد که اسکین شخصیت مورد نظر به آن مربوط باشد.

اسکین شخصیت نیک فیوری در بازی Fortnite

پیش‌تر اضافه شدن انواع شخصیت‌های مختلف دنیای مارول را در فورتنایت دیده بودیم، با این حال حتی با وجود حضور کاراکترهایی مانند کاپیتان آمریکا (Captain America)، ثور (Thor) و مرد آهنی (Iron Man)، هرگز دست پشت پرده برای کنار هم جمع کردن این انتقام‌جویان را حداقل در این بازی ندیده بودیم. نیک فیوری، در واقع کسی است که در داستان اصلی و همچنین فیلم‌های سری انتقام‌جویان، گروه Avengers را جمع می‌کند و قبل از آن نیز به عنوان مدیر اصلی گروهی تحت عنوان شیلد (SHIELD) فعالیت داشته است. با این وجود، ظاهرا پس از اتفافات داستانی و وظیفه دفاع از جزیره فورتنایت در مقابل یک مکعب عجیب و غریب، سازندگان تصمیم گرفته‌اند تا در یک اقدام جدید، اسکین شخصیت نیک فیوری را به بازی اضافه کنند!

در واقع اسکین‌های مارولی که به بازی Fortnite اضافه می‌شوند چندان هم قرار نیست تا شباهت کاملی را با آنچه که در دنیای سینمایی آن (MCU) می‌بینیم داشته باشند. اما از آنجا که نحوه نشان دادن این کاراکترها در این جهان سینمایی فوق‌العاده محبوب، تقریبا می‌توان گفت که بعد از کمیک‌های اصلی به بهترین شکل انجام شده، اپیک گیمز نیز طراحی آن‌ها را با یک حالت اقتباس‌مانند انجام می‌دهد. به همین دلیل نیز نیک فیوری که در تصویر فوق می‌بینید، خیلی شبیه به همان کاراکتری است که ساموئل ال. جکسون نقش آن را بازی می‌کند.

لازم به ذکر است که باندل اسکین شخصیت نیک فیوری در بازی فورتنایت، شامل خود اسکین، یک Pickaxe و کیف خواهد بود که همگی دارای لوگو شیلد هستند. همچنین یک صفحه Loading جدید نیز با خرید باندل به شما داده خواهد شد که در آن نیک فیوری سوار بر کوین‌جت (Quinjet) دیده می‌شود. شما می‌توانید این باندل را به صورت یکجا و با تخفیف خریداری کنید، یا اینکه آیتم‌های داخل آن را به دلخواه و تکی بخرید.

در حال حاضر فصل کنونی فورتنایت تقریبا به پایان رسیده و و چنان که به نظر می‌رسد، در سیزن بعد تغییرات فوق‌العاده چشمگیری در جهان این بازی را شاهد خواهیم بود. برای مثال، نقشه بازی در سیزن بعد اخیرا لو رفته و ظاهرا خیلی از جزئیات آن دیگر شبیه به قبل نیست، در حالی که بسیاری بخش‌های دست‌نخورده هم در آن وجود دارد.

بازی Fortnite هم‌اکنون به صورت کاملا رایگان برای کاربران کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا