نیک کوردرو به علت ابتلا به ویروس کرونا در سن ۴۱ سالگی درگذشت

کرونا باز هم از جامعه‌ی هنر قربانی گرفت

نیک کوردرو کرونا

متاسفانه روز گذشته نیک کوردرو به رغم سن کمی که داشت، نتوانست در برابر ویروس قدرتمند کرونا مقاومت کند و در ۴۱ سالگی دار فانی را وداع گفت.

جمعه‌ی گذشته ارل کمرون، که یکی از اولین بازیگران سیاهپوست سینمای بریتانیا به حساب می‌آمد، به علت کهولت سن درگذشت. تنها دو روز بعد، یک بار دیگر داغ جامعه‌ی سینما تازه شد چرا که رسما به تایید رسید Nick Cordero هم از دنیا رفته است.

نزدیک به شش ماهی می‌شود که از همه‌گیری ویروس کرونا در سراسر جهان می‌گذرد و در این مدت، ۵۳۴ هزار نفر تا به امروز به علت ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده‌اند. در دل همین مردم، هنرمندان زیادی به دلیل این عارضه‌ی کشنده از دنیا رفته‌اند که آخرین آن‌ها نیک کوردرو، بازیگر و مجری برنامه‌های تلویزیونی بود.

او در آثار زیادی هنرنمایی کرده بود که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به Rock of Ages، Waitress و The Broadway اشاره کرد. از مهم‌ترین آثار سینمایی او هم می‌توان از فیلم‌های Inside Game و Mob Town نام برد.

روز گذشته همسر نیک کوردرو در صفحه‌ی رسمی اینستاگرام خود فوت این بازیگر ۴۱ ساله را به علت ابتلا به بیماری کرونا رسما تایید کرد.

نیک در سپتامبر ۱۹۷۸ میلادی در کانادا به دنیا آمد و توانست از دانشگاه ریرسون با مدرک لیسانس فارق التحصیل شود. او حرفه‌ی خود را از اجرای برنامه‌ها و نمایش‌های مختلف آغاز کرد و توانست درخشش خود را به حدی برساند که برای کسب جایزه‌ی Drama Desk Awards هم کاندید شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا