#مهسا_امینی

فیلم Ni No Kuni این ماه در نتفلیکس منتشر خواهد شد

اقتباسی احساسی و هیجان‌انگیز از یک سری بازی ویدیویی

فیلم Ni No Kuni

فیلم Ni No Kuni که اقتباسی از یک سری بازی ویدیویی به همین نام است، در ماه جاری از شبکه‌ی نتفلیکس پخش خواهد شد.

فرنچایز Ni No Kuni با قدمتی نزدیک به ده سال، سری بازی‌ای در سبک نقش‌آفرینی و ساخته شده توسط استودیوی Level-5 است. دلیل اصلی شهرت این سری به خاطر سبک گرافیکی انیمه‌گونه‌ی آن بوده که از سبک آثار استودیوی Ghibli خالق عناوین شاخصی همچون Spirited Away و Howl’s Moving Castle الهام گرفته است و حتی Joe Hisashi آهنگساز اکثر آثار گیبلی، کار ساخت موسیقی این بازی‌ها را بر عهده داشت.

اقتباس سینمایی این فرنچایز، در آگوست ۲۰۱۹ در ژاپن منتشر شده بود، اما حالا و به لطف شبکه‌ی نتلفلیکس، نسخه‌ی انگلیسی آن در تاریخ ۱۶ ژانویه (۲۶ دی) در دسترس قرار خواهد گرفت. توضیحات این فیلم در صفحه‌ی مخصوصش در سایت نتفلیکس گفته است:

دو نوجوان معمولی به سفری جادویی می‌روند تا جان دوست‌شان و همتایش از دنیای دیگر را نجات دهند، اما عشق سفر آن‌ها را پیچیده می‌کند.

کارگردان این فیلم Yoshiyuki Momose یکی از انیماتورهای استودیوی گیبلی است که علاوه بر کار روی Spirited Away و Grave of the fireflies سابقه‌ی کار در عرصه‌ی بازی‌های ویدیویی را هم دارد. تماشای فیلم Ni No Kuni بدون شک به طرفداران این فرنچایز تحسین‌شده پیشنهاد می‌شود؛ به خصوص که اعضای تیم سازنده در یکی از بهترین استودیوهای انیمیشن‌سازی تاریخ کار کرده‌اند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا