1%
  • 0/10

بازیگر فرار از زندان نقش جیسون در GTA 6 را بازی ‌می‌کند

حدس و گمانه‌زنی جدید

بازیگر فرار از زندان نقش جیسون در GTA 6 را بازی ‌می‌کند ۰ ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازیگر فرار از زندان

دامنیک پرسل هنرپیشه مطرح بریتانیایی که به عنوان بازیگر فرار از زندان شناخته می‎‌شود براساس شایعات نقش جیسون در بازی GTA 6 را ایفا می‌کند.

جیسون یکی از دو شخصیت اصلی بازی GTA 6 در کنار لوسیا بوده که در تریلر اولیه بازی از ظاهر او رونمایی شده بود. تاکنون مشخص نشده است چه بازیگرانی وظیفه ایفای نقش این دو شخصیت را برعهده خواهد داشت. با این حال گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که ظاهر دامنیک پرسل و صدای او برای جان بخشیدن به شخصیت جیسون مورد استفاده قرار گرفته است.

تاکنون هیچ گونه جزئیاتی از نقش جیسون در بازی GTA 6 به اشتراک گذاشته نشده و تنها ویدئوهایی که در سپتامبر سال 2022 از او فاش شد به همراه تریلر رونمایی بازی از او در دسترس است. انتظار می‌رود هر چه بیشتر به زمان انتشار بازی GTA 6 نزدیک شویم اطلاعات بیشتری از شخصیت‌های اصلی بازی و داستان آن منتشر شود. با این حال ظاهر به نمایش در آمده از او، بسیاری از طرفداران را متقاعد کرده است که بازیگر سریال فرار از زندان وظیفه ایفای نقش او را برعهده خواهد داشت.

یکی از کاربران وبسایت ردیت با نام کاربری u/The-ThirdEye با انتشار پستی نظر خود را در این رابطه به اشتراک گذاشته است. این کاربر در پست خود، تصاویری از دامنیک پرسل را در کنار عکس‌های مختلفی از شخصیت جیسون قرار داده که در میان آن می‌توان به تصویر آرت‌ورک اصلی بازی نیز اشاره کرد. این کاربر هم‌چنین ویدئویی را ضمیمه پست خود کرده که در آن دیالوگ‌های جیسون به گوش می‌رسد. در حالی که این دیالوگ‌ها از یک کلمه فراتر نمی‌رود، صدای او بسیار شبیه به دامنیک پرسل به نظر می‌رسد.

بسیاری از کامنت‌های ارائه شده برای این پست نیز ظاهرا با عقیده این کاربر موافق بودند. با این حال، این‌ها همگی حدس و گمان یک کاربر معمولی بوده و بهتر است تا انتشار اطلاعات رسمی، این اخبار را در حد شایعه در نظر بگیریم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments