بازی جدید زلدا احتمالا به‌زودی معرفی خواهد شد

انتظار می‌رود تا پایان سال یک نسخه جدید از سری زلدا ببینیم

بازی جدید زلدا احتمالا به‌زودی معرفی خواهد شد عرفان بدری ۰ ۰۸ مرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی
بازی جدید زلدا

طبق گزارش‌های جدیدی که منتشر شده، به نظر می‌رسد که قرار است به‌زودی از بازی جدید زلدا برای کنسول نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) رونمایی شود، با این حال هنوز اطلاعات چندانی از این عنوان نداریم.

مجموعه The Legend of Zelda یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین سری بازی‌های شرکت نینتندو (Nintendo) است. مدتی نسخه جدیدی از این مجموعه با نام The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom که دنباله‌ای برای عنوان Breath of Wild بود، منتشر شد و با موفقیت‌های زیادی همراه بود. اکنون این طور که به نظر می‌رسد، نینتندو قصد ندارد تا خیلی طرفداران را منتظر بگذارد و به‌زودی بازی جدید زلدا را معرفی خواهد کرد.

به تازگی جف گراب (Jeff Grubb)، یکی از منابع خبر معروف و نسبتا معتبر در جدیدترین قسمت از پادکست Last of the Nintendogs اطلاعات جدیدی در رابطه با نسخه جدید مجموعه بازی‌های The Legend of Zelda به اشتراک گذاشته است. البته او اعلام کرده که اطلاعاتی که دارد را از منابعش شنیده است و آن‌ها را به طور صد درصد تائید نمی‌کند و همچنین هیچ حدس و گنانه‌زنی‌هایی در حرف‌هایش وجود ندارند. طبق اعلام او نسخه جدید این سری تا پایان سال میلادی جاری معرفی می‌شود و همچنین به بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ارتباطی ندارد و یک اثر کاملا جدید خواهد بود.

در پایان نیز جف گراب گقت که احتمالا امسال از این بازی رونمایی شد و در اوایل سال میلادی آینده شاهد انتشار آن خواهیم بود. شرکت نینتندو در حال حاضر پاییز نسبتا شلوغی دارد و قصد دارد تا در ماه اکتبر بازی Super Mario Bros. Wonder و در ماه نوامبر ریمیک بازی Super Mario RPG را معرفی کند. این کمپانی معمولا چند بازی بزرگ را در یک ماه منتشر نمی‌کند و علاوه بر این تمایلی به عرضه یک بازی بزرگ در ماه دسامبر ندارد، بنابراین منطقی است که نسخه جدید The Legend of Zelda در سال بعدی منتشر شود.

احتمالا در ماه سپتامبر شاهد یک رویداد نینتندو دایرکت (Nintendo Direct) باشیم که شاید از این عنوان در جریان آن رونمایی شود. علاوه بر این شایعات می‌گویند که احتمال دارد به‌زودی شاهد معرفی نسخه جدید کنسول نینتندو سوییچ یا حتی جایگزین آن باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا