پلتینیوم گیمز تریلر تازه‌ای از The Wonderful 101: Remastered منتشر کرد

با اثری سراسر هیجان روبرو خواهیم شد

پلتینیوم گیمز تریلر تازه‌ای از The Wonderful 101: Remastered منتشر کرد مهسا سپاهی ۰ ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ تریلر بازی

روز چهارشنبه استودیو بازیسازی پلتینیوم گیمز (PlatinumGames) تریلری از بازی مورد انتظار The Wonderful 101: Remastered منتشر کرد.

به تازگی خبر عرضه‌ی نسخه‌ بازسازی شده‌ی The Wonderful 101 از سمت پلتینیوم گیمز منتشر شد که طرفداران این محصول سال ۲۰۱۳ را شگفت‌زده کرد. عنوان انحصاری کنسول Wii U، این‌بار قرار است برای دو کنسول‌ پلی‌استیشن 4 و نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی، در ۳۰ اردیبهشت ماه سال آینده (۱۹ ماه می سال جاری میلادی) در آمریکای شمالی، دوم خرداد ماه (۲۲ ماه می امسال) در اروپا و ۲۲ خرداد ماه (۱۱ ژوئن) در کشور ژاپن عرضه شود. همچنین به گفته‌ی توسعه‌دهندگان، این بازی با قیمت ۳۹.۹۹ دلار به فروش خواهد رسید.

اخیرا PlatinumGames تریلر ۶۰ ثانیه‌ای از بازی اکشن و منحصر به‌فرد The Wonderful 101: Remastered منتشر کرده، که در آن بخش کوتاهی از گیم‌پلی و کاراکترها قابل مشاهده هستند. در این ویدیوی کوتاه، توانایی Unite Morph و نبردهای هیجان‌انگیزی به چشم می‌خورد که با توجه به گفته‌های هیدکی کامیا، کارگردان بازی، از یک نسخه‌ی بازسازی شده‌‌ی کامل خبر می‌دهد.

همانطور که پیش از این هم اشاره شد، بازی The Wonderful 101: Remastered قرار است در ۳۰ اردیبهشت سال جاری (۱۹ ماه می) برای نینتندو سوییچ، استیم و پلی‌استیشن 4 عرضه شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا