#مهسا_امینی

تماشا کنید: تیزر جدید فصل سوم سریال Westworld منتشر شد

معرفی یک شرکت جدید با نام اینسایت

شبکه‌ی HBO به‌تازگی تیزر جدید فصل سوم Westworld را در فضای مجازی منتشر کرد. این ویدیوی یک دقیقه‌ای بسیار عجیب بوده و سوالات زیادی را در ذهن طرفداران ایجاد کرده است.

با گذشت چند ماه از انتشار اولین تریلر فصل سوم Westworld، شبکه‌ی HBO تیزر جدیدی را از فصل بعدی این سریال علمی-تخیلی منتشر کرده است. این ویدیو بیش از یک دقیقه زمان داشته و به معرفی یک شرکت با نام اینسایت (Incite) می‌پردازد. موسس این شرکت لیام دمپسی سنیور نام داشته و جفرسون میس (Jefferson Mays) ایفای نقش او را بر عهده دارد. دمپسی در بخشی از تیزر می‌گوید آن‌ها قابلیت‌های محاسباتی بی‌نظیری دارند که اجازه می‌دهد تا اطلاعات مربوط به غیرقابل‌حل‌ترین مشکلات زندگی را تجزیه و تحلیل کنند.

شرکت اینسایت ادعا می‌کند قادر به کنترل آب و هوا بوده و همچنین می‌تواند بهترین شغل را با توجه به ویژگی‌های شخصیتی برای یک فرد پیدا کند. در ظاهرا ماجرا، شرکت تاسیس شده توسط دمپسی اهداف خوبی را دنبال می‌کند اما احتمالاً اینطور نیست؛ زیرا کلمه‌ی Incite در زبان انگلیسی «تشویق یک فرد به انجام عملی خشونت‌آمیز یا ناخوشایند» تعریف شده است. بنابراین احتمال می‌رود دمپسی و شرکایش اهداف شیطانی را دنبال کنند.

تیزر جدید فصل سوم Westworld باعث ایجاد سوالات بسیاری در ذهن طرفداران این اثر علمی-تخیلی شده است. برای مثال می‌توان به این سوال اشاره کرد: آیا اینسایت رقیب شرکت دلوس دستینیشنز (شرکتی که پارک تفریحی وست‌ورلد را ساخت) است؟ اگر خیر، چه ارتباطی میان آن‌ها وجود دارد؟ در ضمن، یک وبسایت برای شرکت اینسایت تاسیس شده است که توضیحات مربوط به آن را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

 جهان ما به‌واسطه‌ی مشکلات بزرگ و نبود فردی برای پیدا کردن راه حل می‌تواند به سمت هرج و مرج سوق پیدا کند. مشکلات جهانی ممکن است به قدری پیچیده‌ به‌ نظر برسند که راه حلی برای آن‌ها وجود نداشته باشد. ما در شرکت اینسایت می‌خواهیم کاری کنیم که کلمه‌ی «غیر ممکن» به بخشی از گذشته تبدیل شود. هرج و مرج الگویی است که در انتظار پرده‌برداری است. شما می‌توانید در ترسیم آینده‌ای بهتر به ما کمک کنید.

در حال حاضر اطلاعات دقیقی از زمان پخش فصل سوم Westworld در دسترس نیست. تنها می‌دانیم که پخش آن در نیمه‌ی اول سال آینده‌ی میلادی آغاز خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا