تریلر داستانی بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions را مشاهده کنید

حضور اکثر شخصیت‌های انیمه در این بازی

تریلر داستانی بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions را مشاهده کنید نیکان صبوری ۰ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ تریلر بازی

به تازگی تریلر جدیدی از داستان بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions منتشر شده که روی شخصیت‌های بازی تمرکز دارد.

همه‌ی ما با انیمه‌ی Captain Tsubasa خاطرات بسیار زیادی داریم. این انیمه‌ی معروف در ایران بیشتر با نام فوتبالیست‌ها شناخته می‌شد و داستان مصور آن اولین بار در سال ۱۹۸۱ میلادی در مجله‌ی هفتگی شونن جامپ کشور ژاپن به نویسندگی یوشی تاکاهاشی منتشر می‌شد. بعد از دو سال از موفقیت‌های به دست آمده از مانگای Captain Tsubasa، انیمه‌ای از روی آن در سال ۱۹۸۳ میلادی ساخته و انتشار یافت.

لازم به ذکر است که بازی‌های بسیار زیادی از Captain Tsubasa برای پلتفرم‌های مختلف عرضه شده است. جدیدترین نسخه از این سری به نام Captain Tsubasa: Rise of New Champions توسط Tamsoft در حال توسعه است و وظیفه‌ی نشر آن را Bandai Namco Entertainment بر عهده دارد و بر خلاف بیشتر بازی‌هایی که از Captain Tsubasa ساخته شده، این اثر به صورت Real Time خواهد بود. هر کاراکتر در بازی شامل توانایی‌های ویژه‌ای می‌شود و حتی شما می‌توانید با کاراکتر‌های کلیدی بازی مانند سوباسا یا کاگرو شوت‌ها پر قدرتی از وسط زمین بازی بزنید.

حال به تازگی تریلر جدیدی از این بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions منتشر شده که بیشتر روی لحظات حساس داستانی بازی و شخصیت‌های حاضر در آن تمرکز می‌کند. لازم به ذکر است که برخی از صحنه‌های سینماتیکی که در این تریلر دیده شد، شباهت‌های بسیار زیادی به انیمه‌ی آن دارد.

بازی Captain Tsubasa: Rise of New Champions در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۰ میلادی برای پلتفرم‌‎های ویندوز، پلی‌استیشن 4 و نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا