شرکت اکتیویژن در حال ساخت یک عنوان در سری Pro Skater است

موزیسین‌ها لو دادند

سری Pro Skater

سری Pro Skater که بازی‌های آن با نام کامل Tony Hawk’s Pro Skater نیز شناخته می‌شوند، ممکن است توسط کمپانی اکتیویژن (Activision) مجددا به دور ساخت بازگردد.

پس از موفقیت دو عنوان ریمستر بازی Pro Skater، ظاهرا کمپانی اکتیویژن قصد دارد تا در اقدام بعدی خود، این مجموعه قدیمی را زنده کرده و یک عنوان جدید را برای آن در نظر بگیرید. حال اگر فکر می‌کنید که این کار مقداری غیر منطقی به نظر می‌رسد، بد نیست درباره استقبال بی‌سابقه کاربران از دو عنوان ریمستر شده تحقیق کرده یا حداقل این سوال را گروه موسیقی پشت پرده ساخت عناوین سری Pro Skater بپرسید!

در واقع گروه CKY همان بندی است که وظیفه ساخت موسیقی‌های مختلف برای بعضی بازی‌های Tony Hawk’s Pro Skater را بر عهده داشته‌اند و حال ظاهرا درباره پروژه بعدی خود می‌گویند. طبق گفته جس مارگرا (Jess Margera)، یکی از اعضای این گروه موسیقی، آن‌ها برای ساخت آهنگ‌های یک بازی جدید مجددا استخدام شده‌اند و کار خود را در حوزه بازی‌های ویدیویی ادامه می‌دهند. حال ممکن است فکر کنید که این مورد کاملا اتفاقی است و یک گروه موسیقی می‌تواند با هر کمپانی همکاری داشته باشد، اما نکته قابل توجه اینجاست که برادر جس (که خود او هم در این گروه فعالیت دارد) اظهار کرده که پروژه تحت نظارت ناشر قبلی، یعنی اکتیویژن خواهد بود.

به هر حال واضح است که منظور این دو برادر قاعدتا بازی Pro Skater Remastered 1 و 2 نیست، بلکه آن‌ها درباره یک بازی جدید صحبت کرده و احتمالا نقشه اکتیویژن را به بهترین شکل ممکن لو داده‌اند! آن‌ها همچنین در مصاحبه خود اظهار کرده‌اند که عناوین قدیمی سری Pro Skater بسیار جذاب بوده‌اند و گیم پلی آن‌ها بسیار برای کاربران جالب بوده است، اما گرافیک کار دیگر قدیمی شده و حتی با ریمستر هم نمی‌توان آن را به چیزی که همه می‌خواهند و منتظرش هستند تبدیل کرد.

این اظهارات جنجالی فقط می‌تواند انگشت اشاره را به سمت پروژه جدید اکتیویژن ببرد که دو حالت خواهد داشت؛ اینکه عنوان سوم مجموعه نیز ریمستر می‌شود و با گرافیک نسبتا بهبود یافته در دسترس کاربران قرار می‌گیرد، و یا یک بازی جدید ساخته خواهد شد که با بهبود گیم پلی و مکانیزم حرفه‌ای بازی برای انجام حرکات نمایشی در اسکیت، طرفداران را به وجد خواهد آورد.

نظر شما درباره یک عنوان جدید در مجموعه Tony Hawk’s Pro Skater چیست؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا