#مهسا_امینی

The CW تصاویر جدیدی را از سریال Superman & Lois منتشر کرد

اولین قسمت از جدیدترین سریال Arrowverse به‌زودی پخش می‌شود

سریال Superman & Lois

شبکه The CW به تازگی تصاویری را از جدیدترین سریال Arrowverse یعنی Superman & Lois منتشر کرده است. این مجموعه همان طور که از نامش مشخص است، بر روی دو شخصیت کلارک کنت با بازی تایلر هوچلین و لوئیس لین با بازی الیزابت تولوچ تمرکز دارد.

سوپرمن یا کلارک کنت، یکی از شخصیت‌های دوست داشتنی دنیای Arrowverse است که تا به حال شاهد حضور او در چند قسمت از سریال Supergirl بوده‌ایم. این شخصیت همچنین در رویداد Crisis on Infinite Earths نیر نقش مهمی داشت. شبکه The CW پیش از این سریال Smallvilie را در ۱۰ فصل ساخته بود که بر روی این شخصیت تمرکز داشت و تام ولینگ در آن نقش کلارک کنت را بازی کرده بود، اما بعد از موفقیت سوپرمن جدید دنیای Arrowverse که تایلر هوچلین به عنوان آن ایفای نقش می‌کرد، بالاخره در سال ۲۰۱۹ ساخت یک سریال اختصاصی را با محوریت او و همسرش لوئیس لین را با نام Superman & Lois تائید کرد و اکنون تنها چند روز تا پخش قسمت پایلوت آن فاصله داریم.

اکنون شبکه The CW تعداد تصویر جدید را از سریال Superman & Lois منتشر کرده است که به جنبه‌های خانوادگی آن می‌پردازد و علاوه بر نمایش کلارک کنت و لوئیس لین، فرزندان این دو را یعنی جوردن با بازی الکساندر گارفین و جاناتان با بازی جوردن الساس نشان می‌دهد. شما در زیر می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

علاوه بر سوپرمن و لوئیس، تعدادی از شخصیت‌های بزرگ کتاب‌های کمیک از جمله لانا لنگ با بازی امانوئل چریکی و پدر لوئیس، ژنرال ساموئل لین با بازی دیلن والش نیز در این سریال حضور پیدا می‌کنند. وقایع این مجموعه پس از رویداد Crisis on Infinite Earths جریان دارد و قرار است به تغییرات عمده‌ای که در زندگی کلارک کنت ایجاد شده و همچنین چالش‌های کاری و خانوادگی او بپردازد. سریال Superman & Lois با پخش قسمت پایلوت آن که دو ساعت زمان دارد، در تاریخ ۲۳ فوریه (۵ اسفند) شروع خواهد شد، همچنین در این تاریخ یک قسمت ویژه نیم ساعته از این مجموعه با نام A Legacy of Hope نیز به روی آنتن می‌رود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا