تماشا کنید: پنجاه و هشتمین اپراتور Rainbow Six Siege معرفی شد

او در دسته‌ی مدافعان قرار می‌گیرد

با گذشت دو روز از انتشار کلیپی کوتاه در توییتر، یوبیسافت پنجاه و هشتمین اپراتور Rainbow Six Siege را با نمایش یک تیزر معرفی کرد.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege را می‌توان یکی از موفق‌ترین مثال‌های بازی به عنوان (Games as a Service) نامید. این محصول در زمان عرضه به خاطر سیستم پیشرفت و عدم وجود محتوای کافی مورد انتقاد قرار گرفت و فروش پایینی را تجربه کرد اما یوبیسافت موفق شد با انتشار منظم محتوای جدید و رفع مشکلات گزارش‌شده از سوی کاربران، ورق را به طورکامل برگرداند. Siege در حال حاضر نه تنها از سوی گروهی منتقدان یکی از بهترین بازی‌های چندنفره ناامیده می‌شود، بلکه ۴۵ میلیون کاربر روی پلتفرم‌های مختلف دارد. توجه داشته باشید محصول یوبیسافت یک بازی رایگان (Free-to-Play) نیست و برای دسترسی به آن باید مبلغی را پرداخت.

یوبیسافت دو روز پیش کلیپی را در شبکه‌ی اجتماعی یوبیسافت به اشتراک گذاشت که شامل یک طرح نئونی شده و هیچ نکته‌ی مهمی را در خود جای نداده بود. این شرکت فرانسوی همچنین در بخش کپشن نوشته بود: آیا می‌توانی گرما را تحمل کنی؟ حال و با گذشت مدتی، از پنجاه و هشتمین اپراتور Rainbow Six Siege رونمایی شده است که آرونی (Aruni) نام دارد. او در دسته‌ی مدافعان (Defenders) قرار گرفته و قبلا عضوی از پلیس سلطنتی تایلند (Royal Thai Police) بوده است. طبق آنچه در تیزر رونمایی به نمایش گذاشته شده، قابلیت منحصر به فرد او، یک دستگاه کوچک است که بالای ورودی‌ها قرار گرفته و یک سد لیزری ایجاد می‌کند. ظاهرا دشمنان در صورت عبور از سد لیزری صدمه می‌بینند. در ادامه می‌توانید بخشی از سرگذشتش را بخوانید:

سال‌ها است که آفا آرونی تووانرانگ را می‌شناسم. وقتی اولین بار با هم ملاقات کردیم، به عنوان کارآگاه در پلیس سلطنتی تایلند فعالیت داشت. اوایل فکر نمی‌کردم از من خوشش بیاید اما فهمیدم او سعی داشته با آن رفتارها مرا ارزیابی کند. او بسیار منطقی است، همیشه حالت‌های مختلف یک اتفاق را پیش‌بینی می‌کند و ارتباط‌هایی که بین وقایع مختلف وجود داشته و دیگران متوجه‌شان نمی‌شود را می‌بیند. به همین دلیل هم کارآگاه بی‌نقصی است. همکاری‌های خوبی در بانگکوک داشتیم. بخش زیادی از اطلاعات همچنان محرمانه است اما می‌توانم بگویم صدمه‌ی شدیدی دید. فکر می‌کردیم او را از دست خواهیم داد.

بعد از این اتفاق، از پلیس سلطنتی تایلند جدا شد تا بتواند روی توانبخشی‌اش تمرکز کند. او با تمرکز و خوشبینی چالش‌های پیش رو را پشت سر گذاشت. پس از آن، به عنوان کارآگاه خصوصی به فعالیت پرداخت. او کارهای بزرگی انجام داد و به شهرت زیادی دست پیدا کرد. احتمالا کالی از همین طریق درباره‌ی آرونی شنید. حواس شش گانه‌ی قوی و قدرت تفکر بالا، او را به مدافعی عالی تبدیل کرده است.

یوبیسافت جزئیات دیگری را پیرامون اپراتور تایلندی خود به اشتراک نگذاشته است اما اگر اطلاعات فاش‌شده را منبع معتبری در نظر بگیریم، می‌توان گفت P10 RONI، EBR، Mk 14 و PRB92 سلاح‌های او هستند. در ضمن، ناشر فرانسوی قصد دارد در تاریخ ۱۸ آبان (مصادف با ۸ نوامبر) به طور کامل از به‌روزرسانی Neon Dawn رونمایی کند. از همین رو، می‌توان انتظار داشت اطلاعات تکمیلی پیرامون آرونی به زودی در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

در پایان، لازم به ذکر است Rainbow Six Siege روی کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا