شایعه: Prince of Persia جدید با نام Dark Babylon عرضه خواهد شد

فوریه، زمان رونمایی از نسخه‌ی جدید شاهزاده‌ی ایرانی

Prince of Persia جدید Dark Babylon

براساس یکی از مطالب منتشر شده در فروم ردیت، به نظر می‌رسد که ماه آینده باید منتظر رونمایی از Prince of Persia جدید تحت عنوان Dark Babylon باشیم.

بعد از سال ۲۰۱۹ که سالی پرسروصدا برای عرصه‌ی بازی‌های ویدیویی به‌حساب می‌آمد، سال ۲۰۲۰ با کلی شایعه و حدس و گمان، حسابی حال و هوای این صنعت را تحت تاثیر قرار داده است. بعد از اینکه شب گذشته اطلاعاتی از Assassin’s Creed: Ragnarok به‌صورت غیررسمی فاش شد، این بار یکی از کاربران فروم ردیت از ساخت نسخه‌ی جدید شاهزاده‌ی ایرانی خبر داد. به گفته‌ی این کاربر، عنوان Dark Babylon یکی از معروف‌ترین و در عین حال مشهورترین فرنچایزهای شرکت یوبی‌سافت را در سال ۲۰۲۱ میلادی زنده خواهد کرد.

این کاربر مدعی شده که برای شرکت Ubisoft کار می‌کند و اطلاعاتی که از Prince of Persia جدید فاش می‌کند، حقیقت دارد. بنابر گفته‌های او، بازی Prince of Persia: Dark Babylon ادامه‌ای بر نسخه‌ی Two Thrones خواهد بود. این بازی آخرین قسمت از سه‌گانه‌ی Sands of Time محسوب می‌شود که در سال ۲۰۰۵ میلادی به انتشار رسیده است. اتفاقات Dark Babylon، همانطور که از نام این اثر هم پیداست در فضایی تاریک رخ می‌دهد؛ جایی که بابیلون یه یک دیستوپیا (ویران‌شهر) تبدیل و فضا برای گشت و گذار محدود شده است؛ بنابراین انتظار نمی‌رود که با یک بازی Open World روبرو باشیم. به نظر می‌رسد که شیطان درون شاهزاده، دشمن اصلی او در این بازی باشد.

گیم‌پلی همچنان شباهت‌های زیادی به آن چه که در سه‌گانه‌ی Sands of Time تجربه کردیم، دارد. با این حال برخی به‌روزرسانی‌ها مانند توانایی شخصی‌سازی زره و اسلحه به بازی اضافه شده است. همچنین با الهام از God of War، بازیکنان می‌توانند برخی از مهارت‌ها را در رگ‌های قهرمان بازی، جاری کنند. به گفته‌ی این منبع، سازندگان Prince of Persia جدید تا حد امکان از آخرین ساخته‌ی سانتا مونیکا در سال ۲۰۱۸ میلادی یعنی God of War، الهام گرفته‌اند و همین مسئله، اصلی‌ترین پیشرفت‌ها و تفاوت‌های این بازی را تشکیل داده است.

گفتنی است که بازی Prince of Persia: Dark Babylon اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس منتشر خواهد شد. همچنین انتظار می‌رود که یوبی‌سافت در رویداد ماه فوریه‌ی شرکت سونی، در کنار Assassin’s Creed: Ragnarok، از این بازی رونمایی کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا