تصاویر جدید سریال One Piece روی گروهی از دشمنان تمرکز دارد

از نام قسمت‌ها رونمایی شد

تصاویر جدید سریال One Piece

سرویس استریم نتفلیکس ساعاتی پیش تصاویر جدید سریال One Piece را در توییتر به اشتراک گذاشته که روی گروهی از دشمنان تمرکز دارد.

آثار متعددی طی ماه‌های آتی از طریق نتفلیکس (Netflix) منتشر می‌شود که یکی از آن‌ها One Piece است. این اثر اقتباسی لایو اکشن از مانگایی به همین نام اثر ائیچیرو اودا (Eiichiro Oda) بوده و قصه‌ای را با محوریت مانکی دی لوفی روایت می‌کند. او عاشق دزدی دریایی بوده و می‌خواهد با پیدا کردن یک گنج بسیار ارزشمند به نام وان پیس، به پادشاه دزدان دریایی تبدیل شود. در همین راستا، گروهی از شخصیت‌های مختلف را دور هم جمع کرده و با یک کشتی به ماجراجویی می‌پردازد.

سریال لایو اکشن وان پیس توسط مت اوونز (Matt Owens) و استیون مائدا (Steven Maeda) ساخته شده است. ایناکی گودوی (Iñaki Godoy)، مکنیو مائدا (Mackenyu Maeda)، امیلی راد (Emily Rudd)، جیکوب رومئو گیبسون (Jacob Romero Gibson) و تاز اسکایلر (Taz Skylar) هم به ترتیب شخصیت‌های مانکی دی لافی، زورو، نامی، یوسوپ و سانجی را جلوی دوربین به تصویر می‌کشند. در ضمن، خالق وان پیس یعنی ائیچیرو اودا بعنوان تهیه کننده اجرایی روی ساخت نظارت داشت.

نتفلیکس ساعاتی قبل تصاویر جدید سریال One Piece را در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرده است. در برخی از تصاویر، تفنگداران دریایی یا همان مارین‌ها (Marines) را می‌بینیم که یک گروه دولتی بوده و وظیفه دارد امنیت را در تمام دریاهای جهان برقرار کند. با در نظر گرفتن وظایفشان، تفنگداران دریایی یکی از اصلی‌ترین دشمنان مانکی دی لوفی و اعضای گروهش به شمار می‌رود. در ضمن، تعدادی از تصاویر شخصیت‌های اصلی را نشان می‌دهند:

فصل اول سریال وان پیس اقتباسی از East Blue Saga بوده و نحوه تشکیل گروه توسط مانکی دی لوفی را نشان می‌دهد. این فصل همچنین از ۸ قسمت تشکیل شده و نتفلیکس اخیراً نامشان را اعلام کرده است.

  • Romance Dawn
  • The Man in the Straw Hat
  • Tell No Tales
  • The Pirates Are Coming
  • Eat at Baratie
  • The Chef and the Chore Boy
  • The Girl With the Sawfish Tattoo
  • Worst in the East

در انتها، لازم به ذکر است سریال وان پیس در تاریخ ۹ شهریور (مصادف با ۳۱ آگوست) منتشر خواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا