با زیرنویس تماشا کنید: تریلر انیمیشن جدید مورتال کامبت منتشر شد

اقتباسی دیگر از فرانچایز محبوب MK

بالاخره اولین تریلر رسمی از انیمیشن جدید مورتال کامبت توسط برادران وارنر منتشر شد. این پروژه جذاب به‌دنبال موفقیت قسمت قبلی، داستان شخصیت کنشی، مبارزی که با از دست دادن بینایی خود وارد ماجراجویی جدیدی می‌شود را به تصویر خواهد کشید.

اولین انیمیشن فرانچایز Mortal Kombat Legends با عنوان انتقام اسکورپیون در سال ۲۰۲۰ منتشر شد. این پروژه یک اقتباس بی‌نظیر از سری بازی‌های مورتال کامبت به‌شمار می‌رفت، زیرا با وفادار ماندن به منبع اصلی موفق شده بود به بهترین شکل ممکن لحن خشن و دارک بازی‌ها را در خود منعکس کند و رضایت طرفداران را به‌همراه داشته باشد. بعد از پرداختن به پیشینه تلخ شخصیت اسکورپیون در قسمت اول، برادران وارنر در سال ۲۰۲۱ دنباله نبرد قلمروها را منتشر کرد که با الهام از داستان بازی‌ مورتال کامبت ایکس، روی شخصیت لو کنگ متمرکز شد. اکنون به‌دنبال موفقیت دو قسمت قبل، اولین تریلر رسمی Mortal Kombat legends: Snow Blind از راه رسید و نگاهی ویژه به پیشینه شخصیت کنشی را برای طرفداران به ارمغان آورد.

در ادامه می‌توانید تریلر رسمی انیمیشن جدید مورتال کامبت را با زیرنویس تماشا کنید:

بر اساس آنچه در تریلر مشاهده به نمایش گذاشته شد، همه چیز از جایی شروع میشه که کابال به‌همراه پادشاه کینو به یک روستا حمله می‌کنند و مردم را به اسارت خود درمی‌آورند. در ادامه کنشی، قهرمان داستان که قصد دارد به سلطنت پادشاه کینو پایان بدهد، با یک چاه مرموز مواجه می‌شود و در اثر فوران ماده‌ای شیمیایی بینایی خود را از دست می‌دهد. او سپس با به‌دست گرفتن شمشیری جادویی موفق می‌شود به شیوه جدیدی دنیای اطرافش را ببیند.

بعد از آن اتفاق ناگوار، کنشی تصمیم می‌گیرد از قدرت منحصر به فرد شمشیر استفاده کند و به بهترین جنگجوی زمان خودش تبدیل شود. او به‌منظور شکست دادن پادشاه کینو در مسیر تاریک و خطرناکی قدم برمی‌دارد و همچنین از ساب زیرو، یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های فرانچایز مورتال کامبت نیز کمک می‌گیرد. این تریلر ضمن اشاره به داستان جذاب کنشی، رسما تایید کرد که برادران وارنر در خلق سکانس‌های مهیج قسمت سوم از سبک انیمیشنی متفاوتی نسبت به عناوین پیشین استفاده کردند. 

انیمیشن Mortal Kombat Legends: Snow Blind در تاریخ ۱۶ مهر (۱۱ اکتبر) به‌صورت دیجیتالی و بلوری منتشر خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا تغییر سبک انیمیشنی پروژه راضی هستید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا