#مهسا_امینی

نسخه‌ی جدید Kingdom Hearts برای تلفن‌های همراه رونمایی شد

آیا با گذشته‌ی زهانورت بیشتر آشنا خواهیم شد؟

نسخه‌ی جدید Kingdom Hearts

شرکت اسکوئر انیکس با انتشار دو اسکرین شات، از نسخه‌ی جدید Kingdom Hearts رونمایی کرد که در حال حاضر با نام Project Xehanort شناخته می‌شود.

در شرایطی که هیچ یک از طرفداران انتظار نداشتند، اسکوئر انیکس نسخه‌ی جدید Kingdom Hearts را معرفی کرد. این بازی فعلا Project Xehanort نام گرفته و برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS توسعه می‌یابد. این ناشر ژاپنی همچنین اعلام کرد بازی مورد نظر شامل پرداخت‌های درون برنامه‌ای می‌شود و برای انتشار در بهار سال جاری میلادی برنامه ریزی شده است. متاسفانه اطلاعات منتشر شده از این محصول همین مقدار بوده است. با این حال، دو اسکرین شات هم از بازی منتشر شده که به نظر می‌رسد مربوط به شخصیت اصلی باشد.

با مراجعه به وب‌سایت رسمی سری بازی‌های Kingdom Hearts متوجه خواهید شد که در آنجا یک بخش مخصوص Project Xehanort ساخته شده است. پس از ورود به این بخش با جمله‌ی «چرا او دنباله‌روی تاریکی شد؟» روبرو می‌شوید. اگرچه این جمله بسیار گنگ و مبهم است اما می‌توان حدس‌هایی زد. احتمالا جدیدترین نسخه‌ی سری Kingdom Hearts قرار است به گذشته‌ی زهانورت پرداخته و نشان دهد که این شخصیت چطور به آنتاگونیست سری تبدیل شد. با این حال، این مورد تنها گمانه‌زنی بوده و بهتر است تا انتشار اطلاعات بیشتر صبر کرد.

اسکوئر انیکس در توییتر یک کمپین برای حدس نام اصلی Project Xehanort راه انداخته است که Guess the Name نام دارد. شرکت در این کمپین پیچیده نیست. تنها باید وارد اکانت توییتر خود شوید و سپس اکانت رسمی Project Xehanort را فالو کنید. پس از آن، حدسی که در ذهن دارید را هشتگ #KHNameContest در بخش کامنت‌ها بنویسید. این کمپین ۱۰ برنده خواهد داشت و در تاریخ ۸ بهمن (مصادف با ۲۸ ژانویه) به پایان می‎‌رسد. متاسفانه اطلاعاتی از جایزه‌ها نداریم اما اسکوئر انیکس وعده داده جایزه‌های بزرگی را در نظر گرفته است.

جدا از موارد گفته شده، به چند مورد دیگر هم باید دقت داشته باشید. هر کاربر در هر روز تنها یکبار می‌تواند حدس بزند. اگر کاربری این قانون را با استفاده از اکانت‌های جایگزین دور بزند و اسکوئر انیکس متوجه شود، از جریان کمپین حذف خواهد شد. در ضمن، نامی که حدس زده می‌شود، باید مطابق با چهار قانون باشد که در ادامه قرار داده شده‌اند:

  •  نام بازی نباید شامل موضوعات حساسیت‌زا مانند تبعیض، توهین و ابتذال شود.
  •  نام بازی نباید مقررات مربوط به کپی رایت، حریم خصوصی و موارد مشابه را نقض کند.
  • نام بازی نباید در تضاد با نظم عمومی و ارزش‌های اخلاقی باشد.
  • نام بازی باید با تم مشخص شده مرتبط باشد.

چند وقت پیش، اسکوئر انیکس محتویات مربوط به بسته‌ی الحاقی ReMind را اعلام کرد که برای Kingdom Hearts 3 توسعه می‌یابد. اولین ویژگی این بسته، حالت تصویربرداری یا Photo Mode است که به کاربران اجازه می‌دهد تا از شخصیت‌های مورد نظر تصویری تهیه کرده و آن‌ها را به یک اسلایدشو تبدیل کنند.

ویژگی‌های دوم و سوم، به‌ترتیب Fast Pass و Black Code نام دارند. کاربران با استفاده از آن‌ها قادر به تنظیم میزان سختی بازی خواهند بود. این بسته اوایل بهمن ماه برای پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود و مدتی بعد هم دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان قادر به دریافت آن‌ خواهند بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا