برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

شایعه: زمان انتشار Kingdom Hearts 4 مشخص شد

به این زودی‌ها منتظر عرضه نباشید

شایعه: زمان انتشار Kingdom Hearts 4 مشخص شد ۰ ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
زمان انتشار Kingdom Hearts 4

براساس اطلاعات ارائه شده توسط افشاگر معروف، زمان انتشار Kingdom Hearts 4 مشخص شده که به این زودی‌ها نباید منتظر عرضه آن باشیم.

علیرغم اینکه مجموعه بازی Kingdom Hearts یکی از بزرگ‌ترین فرنچایزهای نقش آفرینی ژاپنی موجود در صنعت بازی به شمار می‌رود اما به دنبال انتشار نسخه سوم این سری در سال 2019، خبر چندانی از آن به گوش نرسیده است. به غیر از چندین نسخه موبایلی و هم‌چنین نسخه اسپین آف ریتیمیک آن تحت عنوان Kindgom Hearts: Melody of Memory که در سال 2020 عرضه شد، طرفداران آن‌چنان نتوانسته‌اند به مانند نسل ششم و هفتم کنسولی در عناوین جدید این بازی مشغول شوند.

در طول چند سال اخیر، تنها به‌روزرسانی قابل توجه صورت گرفته از این مجموعه به معرفی نسخه چهارم آن در آپریل 2022 توسط شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) ارتباط دارد. از آن زمان تاکنون نیز هیچ گونه اطلاعات جدیدی نه در رابطه با نسخه چهارم و نه در رابطه با کل این مجموعه منتشر نشده است. با این حال خوشبختانه یکی از اینسایدرهای مطرح صنعت بازی جزئیات اندکی درباره آن ارائه کرده است.

به گفته کاربر Midori که اینسایدر ژاپنی مطرح صنعت بازی محسوب می‌شود، هم‌اکنون زمان انتشار Kingdom Hearts 4 برای سال 2026 برنامه‌ریزی شده است. کاربر Midori با انتشار پستی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق اظهار داشته است که لوگوی بازی نیز در مقایسه با زمانی که از بازی به صورت رسمی رونمایی شد تغییر یافته اما خوشبختانه نباید آن را نکته بدی به حساب بیاوریم. این افشاگر صحبت‌های خود را این گونه به اتمام رساند که جزئیات بیشتر در خصوص آینده این مجموعه در تاریخ‌های بعدی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

با این حال Midori مشخص نکرد که در سال جاری شاهد نمایش جدید بازی Kingdom Hearts 4 و انتشار اطلاعات جدید از آن خواهیم بود و یا این موضوع به سال بعد موکول خواهد شد. به هر حال با توجه به اینکه کمپانی اسکوئر انیکس نیز هیچ اطلاعاتی در خصوص این بازی در چند وقت اخیر ارائه نکرده، به نظر می‌رسد هم‌چنان تا زمان انتشار Kingdom Hearts 4 مدت زمان زیادی باقی مانده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments