برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

نمایش جدید Kingdom Hearts 4 در تابستان منتشر می‌شود

انتشار در سال 2025

نمایش جدید Kingdom Hearts 4 در تابستان منتشر می‌شود ۰ ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
نمایش جدید Kingdom Hearts 4

براساس اطلاعات فاش شده توسط اینسایدر معروف، نمایش جدید Kingdom Hearts 4 در تابستان و در همایش سالیه D23 شرکت دیزتی صورت می‌گیرد.

تقریبا بیش از دو سال از زمانی که بازی Kingdom Hearts 4 به صورت رسمی توسط کمپانی اسکوئر انیکس (Square Enix) رونمایی شد می‌گذرد و با توجه به این موضوع که از آن زمان تاکنون کمپانی مورد بحث هیچ گونه اطلاعات جدیدی را پیرامون این بازی ارائه نکرده، تعجبی نخواهد داشت که طرفداران این مجموعه صبر خود برای انتشار به‌روزرسانی جدید از دست بدهند.

در حالی که به تازگی تایید شد که این بازی اکشن نقش آفرینی مورد انتظار در همایش سامر گیم فست که در هفته جاری برگزار می‌شود حضور نخواهد داشت با این حال به نظر می‌رسد صبر و انتظار برای نمایش بعدی بازی مورد بحث آن چنان نیز به طول نخواهد انجامید.

این اطلاعات به واسطه فلیپه لیما (Felipe Lima) سردبیر نشریه برزیلی Universo Nintendo ارائه شده است. لیما به تازگی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق مدعی شده است که نمایش جدید Kingdom Hearts 4 در نمایشگاه D23 که همایش سالیانه شرکت دیزنی (Disney) محسوب می‌شود، به اشتراک گذاشته می‌شود. از طرف دیگر، Midori که دیگر اینسایدر مطرح صنعت بازی به شمار می‌رود اظهار کرد که اطلاعات یکسانی را شنیده اما تاکنون نتوانسته صحت آن‌ها را به شکل کامل مورد تایید قرار دهد.

همایش D23 برای تاریخ 9 الی 11 آگوست در شهر آناهایم در واقع در ایالت کالیفرنیا برنامه‌ریزی شده است. بنابراین اگر اطلاعات ارائه شده صحیح باشند، تنها چند ماه طول خواهد کشید تا شرکت اسکوئر انیکس و کمپانی دیزنی، اطلاعات جدیدی از بازی Kingdom Hearts 4 به اشتراک بگذارند. یکی دیگر از افشاکنندگان اطلاعات پیش از این در سال جاری مدعی شده بود که بازی در سال 2025 عرضه خواهد شد. احتمالا با نمایش جدید بازی، اطلاعاتی نیز در خصوص زمان انتشار آن نیز ارائه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments