تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی بازی Kingdom Hearts 3 مشخص شد

بسته‌ی الحاقی ReMIND را در زمستان سال جاری تجربه کنید

بسته‌ی الحاقی بازی Kingdom Hearts 3

شرکت Square Enix تاریخ انتشار بسته‌ی الحاقی بازی Kingdom Hearts 3 را اعلام کرد. این بسته‌ی الحاقی که ReMIND نام دارد، در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر خواهد شد.

تاریخ انتشار این محتوای دانلودی از طریق تریلری مشخص شد که در کانال رسمی Kingdom Hearts در یوتیوب قرار گرفته بود و پس از مدتی پاک شد، اما افراد متعددی این تریلر را ذخیره و اطلاعات مختلفی از آن استخراج کردند. طبق این تریلر، بسته‌ی الحاقی ReMIND در تاریخ ۲۳ ژانویه ۲۰۲۰ (۳ بهمن ۱۳۹۸) برای پلی‌استیشن ۴ و در تاریخ ۲۵ فوریه ۲۰۲۰ (۶ اسفند ۱۳۹۸) برای ایکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت. طبق توضیحاتی که زیر تریلر قرار گرفته بود، وقایع این بسته‌ی الحاقی به شرح زیر است:

ReMIND، داستان دیگری که در Kingdom Hearts 3 آشکار شد. سورا مصمم در نجات Kairi زمانی کوتاه پیش از آن‌که نبرد پایانی به وقوع بپیوندد، به قبرستان کی‌بلید سفر می‌کند. در حالی که او از بعد جسمانی خارج شده است، قلب هفت نگهبان روشنایی را ردیابی می‌کند. سورا در حال کشف حقایقی‌ از طریق نبردهای شخصی آن‌ها به طور مستقیم است. حقایقی که پیش از این هرگز تصورشان نمی‌کرد.

به جز تاریخ انتشار، مورد دیگری که در این تریلر مشخص شده، حضور کاراکترهایی از دنیای فرنچایز مشهور Final Fantasy همچون Aerith و Leon و Yuffle است. همچنین به نظر می‌رسد که به جز سورا، کاراکترهای Kairi و Riku هم در این بسته‌ی الحاقی قابل بازی باشند. پیش از این شایعاتی هم منتشر شده بود که خبر از وجود امکاناتی مثل حالت‌های Photo Mode، Slideshow Mode، Fast Pass Mode و یک حالت دیگر می‌داد که درجه‌ی سختی بازی را به میزان قابل ملاحظه‌ای افزایش می‌داد.

بسته‌ی الحاقی ReMIND اولین محتوای اضافی بازی Kingdom Hearts 3 به حساب می‌آید و به احتمال زیاد خبری از محتوای بیشتر هم نخواهد بود. این عنوان در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا