#مهسا_امینی

تماشا کنید: دومین تریلر اسنایدر کات Justice League منتشر شد

به مناسبت سومین سالگرد اکران گسترده

همان‌طور که وعده داده شده بود، زک اسنایدر دومین تریلر اسنایدر کات Justice League را از طریق حساب کاربری خود در توییتر منتشر کرد.

اکران Justice League در نوامبر سال ۲۰۱۷ میلادی خیلی زود با ناامیدی طرفداران زک اسنایدر (Zack Snyder) همراه شد؛ زیرا آن‌ها فهمیده بودند محصولی که روی پرده‌ی نقره‌ی آمده با آن چیزی که اسنایدر در ذهنش می‌پرورانده تفاوت‌های زیادی دارد. اگر حافظه‌تان یاری نمی‌کند، باید بگوییم این فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی به دلیل خودکشی دخترش مجبور شد پروژه را نیمه‌کاره رها کند. پس از آن، جاس ویدون (Joss Whedon) به تیم اضافه شد تا نخستین اقتباس سینمایی لیگ عدالت را به سرانجام برساند. طرفداران که از محصول نهایی راضی نبودند، کمپینی راه انداختند تا تمایلشان را برای مشاهده‌ی نسخه‌ی اصلی نشان داده و استودیوی برادران وارنر را برای انتشار به آن متقاعد کنند.

مسئولان استودیوی برادران وارنر طی سه سال گذشته بارها و بارها اعلام کردند هیچ برنامه‌ای برای عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی ندارند اما در مه سال جاری میلادی رسما اعلام شد اسنایدر کات Justice League در سال ۲۰۲۱ از طریق HBO Max منتشر خواهد شد. اگرچه زک اسنایدر در زمان کارگردانی موفق شده بود تمامی صحنه‌های مورد نظر را برای تکمیل نسخه‌ی دلخواهش ضبط کند اما به لطف بودجه‌ی چند ده میلیون دلاری، تصمیم به ضبط صحنه‌های کاملا جدیدی گرفت؛ برای مثال، جوکر با نقش‌آفرینی جرد لتو (Jared Leto) هرگز قرار نبود در داستان حضور داشته باشد اما طرفداران می‌توانند خودشان را برای ملاقات با او در جریان اسنایدر کات آماده کنند.

زک اسنایدر به وعده‌ی خود عمل کرد و دومین تریلر اسنایدر کات Justice League را از طریق حساب کاربری خود در توییتر به اشتراک گذاشته است. این تریلر دو دقیقه و ۳۶ ثانیه زمان داشته و در واقع نسخه‌ی جدید همان تریلری است که چندی پیش منتشر شده بود. از همین رو، در لا به لای صحنه‌های قدیمی، نماهای جدیدی با محوریت سوپرمن، سایبرگ و دارک‌ساید نشان داده می‌شود که تاکنون به نمایش گذاشته نشده بودند؛ برای مثال، می‌توان به صحنه‌ای اشاره کرد که سایبرگ مشغول تماشای فوتبال بازی کردن بچه‌ها است. مثال دیگر، صحنه‌ای است که دارک‌ساید را در کنار جعبه‌های مادر نشان می‌دهد.

در ضمن، اسنایدر مدتی بعد از انتشار دومین تریلر، یک لایو استریم از طریق شبکه‌ی اجتماعی ورو (Vero) برگزار کرد. او در جریان پخش ویدیو فاش ساخت از چهار ساعتی که به عنوان مدت زمان سریال اعلام شده، دو ساعت و ۳۰ دقیقه‌ی آن را صحنه‌های کاملا جدید تشکیل می‌دهد. او وارد جزئیات نشد و نگفت این صحنه‌های جدید با محوریت کدام شخصیت‌ها بوده یا حول محور چه اتفاقاتی می‌چرخند. 

با توجه به اعلام قبلی، اسنایدر کات Justice League در تاریخ نامشخصی از سال آینده‌ی میلادی به صورت یک مینی سریال چهار قسمته منتشر می‌شود. مدتی بعد هم در قالب یک فیلم سینمایی چهار ساعته در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. در ضمن، زک اسنایدر در یکی از مصاحبه‌های جدید خود گفت احتمال اکران سینمایی تازه‌ترین ساخته‌اش وجود دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا