1%
  • 0/10

آیا نسخه‌ی اسنایدرکات Justice League در دو قسمت منتشر خواهد شد؟

مخالفت برادران وارنر!

آیا نسخه‌ی اسنایدرکات Justice League در دو قسمت منتشر خواهد شد؟ ۰ ۲۷ آبان ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
اسنایدر کات Justice League

کارگردان اسنایدر کات Justice League، زک اسنایدر، توضیحات جدیدی درمورد برنامه‌ریزی‌های قبلی خود پیرامون این پروژه‌ی مورد انتظار منتشر کرده است.

فیلم Zack Snyder’s Justice League یا همان نسخه‌ی اسنایدر کات Justice League، اثری در سبک ابرقهرمانی در دنیای دی‌سی است که در سال ۲۰۲۱ میلادی از طریق شبکه‌ی HBO Max منتشر می‌شود. زک اسنایدر، کارگردان این فیلم، در ابتدا فیلم Justice League اکران شده در سال ۲۰۱۷ میلادی را کارگردانی کرده بود اما در حین توسعه‌ی این فیلم، به علت خودکشی دخترش، مجبور شد که پروژه را نیمه‌کاره رها کند تا جاس ویدون به جای او ادامه‌ی ساخت این فیلم ابرقهرمانی را جلو ببرد. جالب است بدانید در فیلم Zack Snyder’s Justice League ابرقهرمانان بیشتری نسبت لیگ عدالت نسخه‌ی ۲۰۱۷ میلادی حضور دارند و روند داستان، شامل تفاوت‌های چشمگیری می‌شود.

به تازگی زک اسنایدر اطلاعاتی درمورد برنامه‌های قبلی اسنایدر کات Justice League و نحوه‌ی پخش آن منتشر کرده است. او می‌گوید درحالی که فیلم اسنایدر قرار بوده ۲ ساعته باشد، نسخه‌ی اصلی آن ۴ ساعت بوده است. با این وجود، از آن‌جایی که این کارگردان می‌دانسته برادران وارنر با این موضوع مخالفت می‌کند، در مدت زمان این اثر تغییراتی ایجاد می‌کند. در نهایت، او عنوان اسناید کات را به چند قسمت تقسیم می‌کند.

بازیگرانی از جمله هنری کویل (Henry Cavill)، بن افلک (Ben Affleck)، گال گدوت (Gal Gadot)، ازرا میلر (Ezra Miller)، جیسون موموا (Jason Momoa)، ری فیشر (Ray Fisher) و کیاران هاندز (Ciaran Hinds) در فیلم ابرقهرمانی Zack Snyder’s Justice League یا همان نسخه‌ی اسنایدر کات Justice League ایفای نقش خواهند داشت.

اسنایدر کات Justice League در قالب یک مینی سریال چهار قسمته قرار است در سال آینده‌ی میلادی توسط سرویس استریم HBO Max پخش شود. پس از اتمام سریال، تمامی قسمت‌ها کنار هم قرار گرفته و در قالب یک فیلم سینمایی چهار ساعته در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments