1%
  • 0/10

فیلم جدید جیسون بورن در دست ساخت قرار دارد

بازگشت ستاره فیلم‌ها قطعی نیست

فیلم جدید جیسون بورن در دست ساخت قرار دارد ۰ ۰۲ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
فیلم جدید جیسون بورن

رسانه Deadline در یکی از گزارش‌های اختصاصی خود از ساخت قسمت جدید جیسون بورن توسط یونیورسال پیکچرز خبر داده است.

مت دیمون (Matt Damon) طی ۴ دهه گذشته در آثار متعددی حاضر شده و فیلم‌هایش نزدیک به ۴ میلیارد دلار در سراسر جهان فروخته‌اند. از همین رو، یکی از پولسازترین ستاره‌های هالیوود به شمار می‌رود. آثار متعددی در رسیدن دیمون به چنین موفقیتی نقش داشته‌اند که یکی از مهمترین‌ها بدون شک مجموعه فیلم‌های جیسون بورن (Jason Bourne) است.

مجموعه جیسون بورن بر اساس رمان‌های روبرت لادلم (Robert Ludlum) ساخته شده و درباره یک مامور سازمان سیا است که نمی‌تواند گذشته خود را به یاد بیاورد. مجموعه Jason Bourne از پنج فیلم تشکیل شده که آخرینش در سال ۲۰۱۶ میلادی اکران شد و علیرغم بازخوردهای متناقض، فروش خوبی را در باکس آفیس جهانی ثبت کرد. از همین رو، پیش بینی می‌شد یونیورسال پیکچرز دیر یا زود تولید قسمت بعدی را در دستور کار خود قرار دهد.

طبق گزارشی که روی خروجی رسانه Deadline قرار دارد، یونیورسال مشغول ساخت فیلم جدید جیسون بورن است. همچنین در متن آمده ادوارد برگر (Edward Berger) در حال مذاکره بوده تا وظیفه کارگردانی را بر عهده بگیرد. او یک فیلمساز آلمانی به شمار رفته و شاخصتین اثرش All Quiet on the Western Front است که بر اساس رمانی به همین نام ساخته شد و بازخوردهای مثبتی را از سوی کارشناسان دریافت کرد.

خبرنگار ددلاین تاکید دارد مسئولان یونیورسال پیکچرز هنوز صحبتی با مت دیمون درباره بازگشت در قسمت ششم جیسون بورن نداشته‌اند. آن‌ها ظاهراً منتظر تکمیل فیلمنامه بوده و سپس می‌خواهند مذاکرات را با ستاره هالیوود انجام دهند. در ضمن، هیچ گونه اطلاعات دیگری مانند زمان آغاز فیلمبرداری یا سال انتشار در دسترس نیست.

قسمت چهارم که The Bourne Legacy نام دارد، در جهان داستانی مشابهی با قسمت‌های پیشین روایت می‌شود. با این حال، شخصیت اصلی‌اش فردی به نام آرون کراس است که نقشش را جرمی رنر (Jeremy Renner)، بازیگر هاکای (Hawkeye) ایفا کرد. بد نیست بدانید دمت دیمون یکبار به همکاری با رنر در ساخت فیلم جدید جیسون بورن ابراز علاقه کرده بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments