کاپیتان مک‌کلین یکی از شخصیت‌های بازی GTA 6 خواهد بود؟

شخصیت‌های نسخه بعدی سری GTA رو می‌شوند؟

کاپیتان مک‌کلین یکی از شخصیت‌های بازی GTA 6 خواهد بود؟ نیما خدارحمی ۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
شخصیت جدید در سری GTA

همه می‌دانیم که فاصله‌ای نامعلوم تا معرفی نسخه بعدی سری GTA وجود داشته و بدون شک مسئله‌ایست که فعالان و البته کاربران در دنیای بازی‌های ویدیویی بیش از هر چیز دیگر منتظرش هستند.

تابدین لحظه هرچیزی که از اخبار مربوط به بازی GTA 6 می‌دانیم تنها در حد شایعه، گزارشات و اخبار لو رفته بوده که همگی اطلاعات غیر رسمی تلقی شده و نمی‌توان به آن‌ها اعتماد داشت. آخرین خبر منتشر شده از این بازی توسط صداگذاری که گفته شده به‌طور مستقیم با شرکت راکستار در ارتباط است به دست ما رسیده‌اند. البته این نکته را نیز باید در نظر گرفت که اشاره نشده که ارتباط او با بخش نسخه بعدی GTA یا بازی GTA Online یا حتی بخشی دیگر از راکستار است.

این اطلاعات در شبکه اجتماعی فیسبوک به اشتراک گذاشته شده و صداگذاری که نام او دیو جکسون (Dave Jackson) است اشاره داشت که متوجه شده او در نقش یک رئیس پلیس با نام کاپیتان مک‌کلین (Captain McClane) در سری بازی Grand Theft Auto فعالیت می‌کند. او به‌طور دقیق در پستی که حالا از صفحه او حذف شده است نوشت:

خوب، من به تازگی از طرف تهیه کنندگان متوجه شدم که نقش رئیس پلیس کاپیتان مک‌کلین را در سری GTA بازی می‌کنم. واقعا جرات نکردم که به آن‌ها بگویم برایش وقت ندارم. هاها، بله، یک روز بالاخره خواب نیم‌روزی خواهم داشت. این را می‌دانم. ولی اگر جدی بگویم همکاری با چنین تیم حرفه‌ای یک نعمت است. اگر گیمر هستید، منتظر باشید.

پس از انتشار این خبر نیز تام هندسون (Tom Henderson) خبرنگار معروف و معتبر دنیای بازی‌های ویدیویی مصاحبه‌ای با آقای جکسون داشت که متاسفانه موفق نشد اطلاعات چندانی از او کسب کند. هندرسون اشاره داشت که جکسون نمی‌داند پروژه او مربوط به چه بازی بوده و از ارتباط نقشش با بازی GTA V یا نسخه بعدی سری GTA بی اطلاع است، ولی جکسون اشاره داشته که تریلری جدید در دست ساخت است. اگر چنین چیزی حقیقت داشته باشد، ممکن است پروژه راکستار مرتبط با بخش آنلاین بازی GTA V یا بخشی مرتبط به نسخه بهبود یافته همین بازی برای کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس باشد.

درحال حاضر باید تمام این اطلاعات را با دید شایعه نگریست. گرچه اطلاعات بسیار دقیق بوده و شک زیادی به آقای جکسون وارد نیست، ما نمی‌دانیم که او با چه بازی سروکار دارد. از روی دیگر ما اطمینان داریم که تریلری تازه در دست ساخت بوده و از همین رو به‌زودی متوجه خواهیم شد که پروژه در دست ساخت راکستار چیست. با توجه به این وضعیت، ما معرفی نسخه بعدی سری GTA را بسیار دور از انتظار دانسته و باید منتظر اخبار رسمی از طرف راکستار باشیم.

تابدین لحظه تیم راکستار هیچ خبر مرتبطی با گفته‌های جکسون را منتشر نکرده و انتظار نمی‌رود عکس العملی مشاهده شود. شما چه فکری می‌کنید؟ به‌نظر شما مک‌کلین یکی از شخصیت‌های نسخه بعدی سری GTA است؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا