ماموریت‌های جدید GTA Online عرضه شدند

Rockstar گیمر‌های در قرنطینه را تنها نگذاشت و ماموریت‌های جدیدی به GTA Online اضافه کرد

ماموریت‌های جدید GTA Online عرضه شدند پویان ذاکرفتحی ۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
ماموریت‌های جدید GTA Online

ماموریت‌های جدید GTA Online در آخرین به‌روزرسانی به این بازی اضافه شدند. ماموریت های جدید بازی پیرامون کاراکتر کلاسیک و قدیمی GTA Online، «جرارد» صورت می‌گیرد.

در آن زمان که GTA Online فقط روی کنسولهای پلی‌استیشن 3 و ایکس‌باکس 360 در دسترس قرار داشت، کاراکتر جرارد که یک قاچاقچی و فروشنده مواد بود ماموریت‌های دوستداشتنی و متنوعی به بازیکنان می‌داد. اکنون که از آخرین حضور جرارد سالها می‌گذرد، این کاراکتر به بازی برگشته و از بازیکنان می‌خواهد به او کمک کنند تا برای یک بحران اقتصادی که پیش‌رو است و جامعه‌ی جنایتکاران را تهدید می‌کند، آماده شود.

در شرایط فعلی همه‌گیری جهانی ویروس کووید-۱۹ و با در نظر داشتن این‌که جامعه‌ی جهانی به سرعت به سمت یک بحران اقتصادی بسیار محتمل حرکت می‌کند، ممکن است این تصور پیش آید که این ماموریت‌های جدید GTA Online و این بحران اقتصادی که «جرارد» خود را برای آن آماده می‌کند، ماموریت هایی است که پیرامون این همه‌گیری جهانی طراحی و عرضه شده‌اند؛ با این حال، در هیچ یک از 6 ماموریت جدید عرضه شده برای بازی اشاره‌ای به این همه‌گیری و یا ویروس کرونا نمی‌شود.

بسیار سخت است که هنگام انجام دادن این ماموریت‌ها فراموش کنید که شرایط واقعی فعلی جهان چقدر به شرایط این ماموریت‌ها نزدیک است ولی با خیال راحت به انجام این ماموریت‌ها بپردازید زیرا قرار نیست که در آنها به غارت دستمال توالت فروشگاه‌ها بپردازید و یا ماسک‌های شهروندان را بدزدید، در عوض ماموریت های بسیار جذابی درباره‌ی مواد مخدر فراهم شده است، همانگونه که از GTA انتظار می‌رود.

از آنجایی که Rockstar اکثر فعالیت‌های کارمندان خود را به دورکاری تغییر داده است و نشانه‌ای از این همه‌گیری در بازی دیده نمی‌شود به نظر می‌رسد که این مراحل در ماه‌های گذشته آماده شده بودند و اکنون عرضه شده‌اند.

تمامی این 6 ماموریت برای مخاطبان بسیار جذاب خواهد بود زیرا در مکان‌هایی از دنیای بزرگ GTA Online صورت می‌گیرند که تاکنون Rockstar کمتر از آنها استفاده کرده است. به نظر می‌رسد Rockstar به جای طراحی محیط‌های جدید، به استفاده از محیط‌هایی که قبلا کمتر استفاده کرده، روی می‌آورد. با این وجود نمی‌توان راکستار گیمز را به تنبلی متهم کرد کرد؛ چرا که در شرایط فعلی و دورکاری کارمندان این استودیو، چنین سیاستی برای به موقع رساندن محتوا، کاملا منطقی محسوب می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا