آیا نقشه بازی GTA Online به زودی عوض خواهد شد؟

آیا مپ سن آندرس کامل می‌شود؟

نقشه بازی GTA Online

طبق اعلام یکی از کاربرانی که همیشه جزئیات فراوانی را با کاوش در داده‌های سرور راکستار گیمز لو می‌دهد، ظاهرا نقشه بازی GTA Online به زودی عوض خواهد شد تا همه چیز پس از انتشار نسخه Expanded And Enhanced عنوان GTA V به روز شود.

پس از گذشت نزدیک به یک دهه کاربران هنوز هم GTA V و GTA Online را تجربه می‌کنند و دلیل آن هم اضافه شدن انواع و اقسام جزئیات جدید و همچنین آپدیت‌های مداوم از سوی سازندگان است. با این حال، طی این سال‌ها نقشه بازی GTA Online هنوز تقریبا دست نخورده باقی مانده و فقط برخی موارد در ظاهر همان نسخه همیشگی دستخوش تغییرات می‌شود. در واقع اضافه کردن یک نقشه جدید به عنوانی مانند GTA که خیلی روی جزئیات آن کار می‌شود، قاعدتا اولین و حتی آخرین ایده‌ای هم نیست که در حالت عادی به ذهن کاربران برسد؛ در حالی که ظاهرا سازندگان ایده‌های بیشتر و دیگری دارند.

در حقیقت نقشه نسخه آنلاین GTA V با حالت داستانی آن کاملا یکسان است، اما یک نکته بسیار بزرگ درباره این بازی وجود دارد که احتمالا همان هم باعث بزرگ‌تر شدن نقشه خواهد شد. هنگامی که بازی GTA V برای کنسول‌های نسل نهمی معرفی شده بود، هیچ جزئیات خاصی درباره اینکه آیا چیزی هم اضافه بر حق به آن اضافه می‌شود یا که نه اعلام نشد. فقط سال ۲۰۲۰ در رویداد رسمی پلی استیشن دیدیم که ناگهان نام راکستار گیمز (Rockstar Games) روی صفحه آمد و سپس همان بازی ۱۰ سال پیش کامل برای بار سوم دوباره معرفی شد. اما جالب است بدانید که نام این نسخه، GTA V: Enhanced And Expanded عنوان شده و اگر به جزئیات آن دقت کنید، Enhanced برای ارتقا گرافیک و Expanded به معنی داشتن جزئیات بیشتر خواهد بود. جزئیاتی که یکی از کاربران معروف نیز آن را به نحوی تایید کرده است.

کاربری به نام Matheusvictorbr که معمولا با باز کردن داده‌های سرور راکستار گیمز جزئیات مربوط به آپدیت‌ها و رویدادهای آینده بازی GTA V و بخش آنلاین آن را لو می‌دهد، اخیرا اعلام کرده که ظاهرا سازندگان «سه چیز بسیار مهم» را برای GTA Online نگه داشته‌اند که پس از عرضه نسخه نسل نهمی بازی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این فرد که در پست جدید خود با هیجان درباره جزئیات جدید بازی صحبت کرده، در نهایت اظهار کرده که او نمی‌تواند درباره چیزی اطلاعات چندانی را لو بدهد، اما توصیه او به کاربران این است که «باید بار سفر را ببندید!»

این اظهارات Matheusvictorbr در آخرین پستی که روز گذشته در فضای مجازی آپلود کرده، نشان می‌دهد که قطعا سازندگان برنامه ویژه‌ای برای بازی GTA V دارند. اما جمله آخر که درباره بستن بار سفر بود، قطعا معنا و مفهوم خاصی دارد! در واقع این یعنی که باید برای یک نقشه جدید در بازی GTA Online آماده باشیم و حتی ممکن است این بخش اضافه شده به مپ فعلی، حتی در بخش آفلاین هم در دسترس کاربران قرار بگیرد. در نظر داشته باشید که GTA V نقشه خود را از عنوان San Andreas قرض گرفته و اگر به خاطر داشته باشید، به مراتب از آن کوچک‌تر بوده و چند شهر دیگر را شامل نمی‌شود! به همین دلیل نیز هیچ بعید نیست که در نسخه نسل نهمی بازی، بالاخره این نقشه کامل شده و ورژن متفاوتی از آن را مشاهده کنیم.

لازم به ذکر است که این کاربر همچنین اظهار کرده که نسخه نسل نهمی بازی GTA V و GTA Online در تاریخ انتشار فعلی عرضه نشده و به احتمال بسیار زیاد، به فروردین و اردیبهشت سال ۱۴۰۱ تاخیر خواهد خورد. در حال حاضر، این نسخه برای عرضه در اسفند ماه سال جاری برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا