تماشا کنید: تریلر جدید بازی Forza Horizon 5 با حضور بازیگر و خواننده معروف منتشر شد

کشوری بهتر از مکزیک برای رانندگی با سرعت بالا می‌شناسید؟

زمان زیادی تا انتشار بازی Forza Horizon 5 و رانندگی در جاده‌ها و شهرهای محلی مکزیک باقی نمانده و مایکروسافت تصمیم گرفت که حالا بهترین زمان برای انتشار تریلری تازه با محوریت کشور مکزیک است.

مایکروسافت در حال حاضر بیش از همه چیز در شرکت خود به جدیدترین عنوان انحصاری ایکس باکس یعنی نسخه پنجم سری Forza Horizon توجه داشته و هر سو را نگاه کنید با نام این بازی، فهرست بلند بالای ماشین‌های آن و البته طبیعت زیبا و دل انگیز مکزیک روبه‌رو می‌شوید.

در همین راستا شرکت مایکروسافت روز گذشته تریلر تبلیغاتی جدیدی از این بازی مورد انتظار خود با حضور دو شخصیت معروف یعنی بازیگر فیلم Ted Lasso کریستو فرناندز (Cristo Fernandez) و همینطور خواننده معروف کارول جی (Karol G) منتشر کرد. بد نیست بدانید فرناندز خود اهل کشور مکزیک و کارول جی اهل کشور کلمبیا در فاصله نه‌چندان دور از کشور مکزیک است. آن‌ها نام این تریلر منتشر شده را The Getaway Driver، به معنای راننده فرار گذاشته‌اند که طی آن فرناندز سعی دارد از زندگی خسته کننده مردم عادی دوری کرده و به رانندگی با سرعت‌های بالا در زیبایی‌های مکزیک بپردازد.

به‌نظر می‌رسد فرناندز تنها کسی نیست که چنین فکری در سر داشته و کارول جی نیز از مسابقه دادن استقبال می‌کند و فرناندز را در یک مسابقه ماشین به چالش می‌کشد. این ویدیو تبلیغاتی منتشر شده بسیار سرگرم کننده و درخور نام Forza Horizon 5 بوده و بدون شک می‌تواند مخاطبین بسیاری را جذب کند و آن‌ها را به سمت دنیای زیبای فورزا هورایزون ۵ و مکزیک زیبای آن سوق دهد.

بازی Forza Horizon 5 در تاریخ ۹ نوامبر سال جاری میلادی، برابر با ۱۸ آبان ماه منتشر خواهد شد و این در حالی‌ست که نسخه‌های گران قیمت‌تر آن ۴ روز زودتر و در تاریخ ۵ نوامبر، برابر با ۱۴ آبان ماه قابل دسترسی هستند. این بازی همچنین برای کاربران سرویس گیم پس در دسترس قرار خواهد گرفت و دارندگان این سرویس می‌توانند از اولین روز انتشار کامل یعنی ۱۸ آبان ماه به تجربه این بازی بپردازند.

استودیو توسعه دهنده این بازی Playground Games بوده که به‌طور کامل تحت نظر شرکت مایکروسافت است و در کنار توسعه بازی Forza Horizon 5 توسعه نسخه جدید سری بازی Fable را نیز در دستور کار خود دارند. نظر شما درباره تریلر منتشر شده چیست؟ به‌نظر شما بازی Forza Horizon 5 به محبوبیت نسخه‌های پیشین می‌رسد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا