1%
  • 10/10

شایعه: منتظر کراس‌اور فورتنایت با Deadpool & Wolverine باشید

در آستانه انتشار فیلم

شایعه: منتظر کراس‌اور فورتنایت با Deadpool & Wolverine باشید ۰ ۲۰ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
فورتنایت با Deadpool & Wolverine

شایعه جدیدی منتشر شده بیان می‌دارد به زودی شاهد وقوع همکاری یا کراس‌اور فورتنایت با Deadpool & Wolverine خواهیم بود.

این شایعه که اخیرا انتشار یافته بود مدعی شده که ساخته بتل رویال کمپانی اپیک گیمز (Epic Games) در ماه جاری میزبان همکاری جدیدی با سازمان Weapon X خواهد بود. سازمانی دولتی در رابطه با تحقیقات ژنیتیکی که اعضای آن شامل ولورین، ددپول و شخصیت‌های دیگر مانند سابرتوث، ایکس 23 و غیره می‌شود. شایعه‌ای که در نهایت نیز صحیح از آب در آمد. روز گذشته شایعه دیگری پخش شد بدین مضمون که حضور Weapon X شاید تنها محتوایی از X-Men نباشد که طی چند هفته آینده در فورتنایت قرار می‌گیرد.

برخلاف اطلاعات قبلی که فاش شده بود منبع آن از اطلاعات سیستم‌های پشتیبانی نبوده و در عوض این شایعه کراس‌اور فورتنایت با Deadpool & Wolverine از تور تبلیغاتی به دست آمده که در آن شخص رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و هیو جکمن (Hugh Jackman) به منظور افزایش هایپ این مورد مورد انتظار پیش از اکران در تاریخ 26 جولای حضور به عمل آورده‌اند.

حساب کاربری ShiinaBR در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق منبع این اطلاعات جدید است. کاربری که در چند سال اخیر به یکی از منابع قابل اطمینان این بازی تبدیل شده است. در واقع، این حساب کاربری نیز یکی از منابعی بود که چند هفته قبل به در دسترس قرار گرفتن اسکین Weapon X در بازی فورتنایت اشاره کرده بود.

ظاهرا بازیگران اصلی فیلم مورد بحث در جریان این تور با تعدادی از تولیدکنندگان محتوای فورتنایت دیدار داشته‌اند. اگرچه این موضوع لزوما به این معنی نیست که این بازی بتل رویال به زودی میزبان دریافت محتوایی از شخصیت‌های این دو بازیگر می‌شود اما بعید به نظر می‌رسد که این ملاقات‌ها بدون هدف خاصی صورت گرفته باشد و برنامه‌ای در آینده تدارک دیده نشده باشد. با توجه به سابقه همکاری متعددی که بین اپیک گیمز و شرکت مارول (Marvel) وجود دارد وقوع این امر نیز چندان بعید و دور از ذهن به شمار نمی‌رود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments