#مهسا_امینی

آبا بدون ساختن دیوار هم در رویداد جدید Fortnite دوام می‌آورید؟

حالت No Build

رویداد جدید Fortnite

طبق جدیدترین گزارش‌هایی که درباره رویداد جدید Fortnite شنیده شده، ظاهرا برای مدتی محدود قرار است تا بدون قابلیت ساختن دیوار و پله مبارزه کنید!

از زمان عرضه بازی Fortnite یکی از مواردی که باعث شده تا این بازی به شدت نسبت به سایر عناوین متفاوت و خاص باشد، داشتن قابلیتی به نام بیلد کردن برای ساختن دیوار، پله و سطح است. این یعنی شما می‌توانید جدای از تمرکز روی مبارزه اصلی با سلاح مختلف، از خود در برابر تیرهای دشمن با ساختن یک دیوار دفاع کنید. با این حال، بازیکنان طی این چند سال از مکانیزم ساختن سازه‌های مختلف در این بازی استفاده کرده‌اند و طرح‌های جالبی برای ساختن قلعه و دیوار دفاعی قوی ارائه داده‌اند.

این یعنی بیلد کردن دقیقا به بخشی جدای‌ناپذیر از بازی Fortnite تبدیل شده که بازیکنان از آن به صورت حرفه‌ای برای پیروز شدن استفاده می‌کنند. با این حال، نکته اینجاست که وقتی بازیکنان تازه وارد به دنیای فورتنایت می‌آیند، این مکانیزم کمی برای آن‌ها گیج کننده است! افراد به جای اینکه روی ساختن یک دفاع خوب پیش از حمله فکر کنند، صرفا روی دقت تیرهای خود تمرکز داشته و سعی می‌کنند تا دشمن را زودتر بزنند به جای بیلد کردن. با این کار نیز وقتی که یک بازیکن قدیمی در مقابل یک فرد تازه‌کار قرار می‌گیرد، می‌بینیم که با ساختن چند پله و دیوار می‌تواند سریع خود را بالای سر و پشت دشمن رسانده و او را با چند تیر شاتگان بزند!

به همین منظور، ظاهرا اپیک گیمز (Epic Games) قصد دارد تا این روند را کمی تغییر داده و به نفع بازیکنان تازه‌کار که علاقه چندانی هم به بیلد کردن ندارند کار کند! به نحوی که به مدت نزدیک یک هفته، قابلیت ساختن سازه‌های مختلف از این بازی حذف خواهد شد تا بازیکنان مجبور باشند از استعداد خود در تیراندازی و پناه‌گیری پشت موانع طبیعی استفاده کنند.

این خبر توسط کاربری منتشر شده که پیش‌تر نیز جزئیات فراوانی را از هر رویداد جدید Fortnite قبل از اعلام رسمی لو داده بود و قابل اعتماد است. به گفته او، این رویدادهای LTM یا همان Limited Time Event که برای مدتی محدود هستند، صرفا توسط اپیک گیمز برای تست و آزمایش نظر بازیکنان در بازی قرار داده می‌شوند. بدین ترتیب، اگر افراد حالت بدون بیلد کردن را بیشتر دوست داشته باشند، هیچ بعید نیست که این سبک از بازی برای همیشه به Fortnite اضافه شده و حتی جای بخش اصلی را هم بگیرد!


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا