لو رفتن ویدیوی جدید از گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077

البته نگران لو رفتن داستان نباشید

لو رفتن ویدیوی جدید از گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 سید مجتبی محمودی ۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
ویدیوی گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077

امروز در سایت ردیت یک ویدیوی جدید منتشر شد که ظاهرا بخشی گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 را لو می‌دهند. اما واقعا این ویدیوها محتوای تازه‌ای دارند؟

امروز یک ویدیوی تقریبا ۲۷ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 در ردیت منتشر شد که در حال حاضر با مراجعه به صفحه‌ی مربوط می‌بینید که دیگر در آن‌جا موجود نیست. این ویدیو در واقع با گوشی از یک صفحه نمایش گرفته شده و ظاهرا از یک جلسه‌ی خصوصی ضبط شده است. همچنین به نظر می‌رسد که دموی موجود در این ویدیو به زبان ایتالیایی باشد.

در ابتدا شاید فکر کنید که این ویدیو محتوای کاملا جدیدی دارد، اما با مقداری بررسی متوجه شدیم که این ویدیو در واقع همان دمویی است که در نمایشگاه Gamescom 2019 دیدیم که این‌جا فرق‌هایی دارد. مثلا بعضی بخش‌ها به جای مخفی‌کاری، به صورت اکشن طی می‌شوند. در نتیجه اگر آن دمو را قبلا دیدید، پس چیز خاصی را از دست نمی‌دهید.

با این وجود اگر دوست دارید بدون هیچ پیش‌زمینه‌ای به سراغ Cyberpunk 2077 بروید، مراقب باشید که این ویدیوها را نبینید. برای احتیاط هم این ویدیوها را این‌جا قرار نداده‌ایم. همین دیروز بود که لو رفتن کات‌سین‌های بازی The Last of Us Part II صدمه‌ی جبران‌ناپذیری به سونی و استودیوی ناتی داگ وارد کرد.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۷ شهریور ۱۳۹۹) برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این بازی پس از عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعدی برای آن‌ها هم در دسترس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا