ابراز علاقه فلش به سوپرگرل در صحنه حذف شده The Flash

فلش و عشقی نافرجام!

اخیراً ویدیویی از صحنه حذف شده The Flash به فضای مجازی آمده که فلش و همتای جوانش در آن به سوپرگرل ابراز علاقه می‌کنند.

[در صورت عدم تماشای فیلم از خواندن ادامه مطلب خودداری کنید] با توجه به نحوه بازاریابی، طرفداران گمان می‌کردند سوپرگرل با نقش آفرینی ساشا کایه (Sasha Calle) حضور پررنگی در The Flash خواهد داشت؛ گمانه زنی‌ای که با اکران فیلم مشخص شد اشتباه بود. کارا زورئِل نه تنها دیرتر از چیزی که انتظار می‌رفت به داستان ورود پیدا کرد، بلکه شخصیت پردازی ضعیفی داشت و از همه مهمتر، با یک مرگ غیرمنتظره به انتهای ماجراجویی‌هایش رسید.

یکی از کاربران اینستاگرام با شناسه Comicunix اخیراً صحنه حذف شده The Flash را با دیگران به اشتراک گذاشته است. در حالی که کارا زورئل بیهوش است، بری آلن و همتای جوانترش گفتگویی را با محوریت او انجام داده و صریحاً از علاقه‌شان می‌گویند. با توجه به روند اتفاقات در فیلم، این گفتگو پس از نجات کارا از اسارت و قبل از مبارزه با ژنرال زاد رخ می‌دهد. در ضمن، حالا می‌توان فهمید بخشی از اصرار بری برای تغییر نظر کارا نسبت به انسان‌ها در علاقه قلبی‌اش به این فرد بیگانه ریشه داشت.

نخستین فیلم فلش یکی از بزرگترین شکست‌های تجاری در تاریخ سینما است. این فیلم با بودجه‌ای ۲۰۰ میلیون دلاری ساخته و نزدیک به ۱۵۰ میلیون دلار برای تبلیغاتش هزینه شد. با در نظر گرفتن این موارد، تخمین زده شده که محصول وارنر حدوداً ۲۰۰ میلیون دلار به سازندگان خود در دی سی و وارنر ضرر زده باشد. بد نیست بدانید Green Lantern که یکی از بدترین آثار ابرقهرمانی تاریخ به شمار می‌رود، عملکرد بهتری در باکس آفیس داشت.

ازرا میلر (Ezra Miller)، مایکل شانون (Michael Shannon)، کرسی کلمونس (Kiersey Clemons) و مایکل کیتون (Michael Keaton) از دیگر بازیگران حاضر در فیلم سینمایی فلش هستند. در ضمن، کارگردان این اثر یعنی اندی موسکیتی (Andrés Muschietti) جدیدترین اقتباس بتمن (Batman) را خواهد ساخت.

4.9 8 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا