برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

از فانکو پاپ‌ ددپول و ولورین در فیلم Deadpool 3 رونمایی شد

نگاهی بهتر به ظاهر دو جهش‌یافته نامیرای مارول!!

از فانکو پاپ‌ ددپول و ولورین در فیلم Deadpool 3 رونمایی شد ۴ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
ددپول و ولورین در فیلم Deadpool 3

به‌دنبال پخش دومین تریلر رسمی، استودیو مارول از فانکو پاپ‌های جدیدی رونمایی کرده که نگاه بهتری به ظاهر ددپول و ولورین در فیلم Deadpool 3 دارند.

بدون شک مورد انتظارترین اثر مارول، رویداد کراس اوری Deadpool & Wolverine است که ضمن معرفی ددپول به دنیای سینمایی مارول، هیو جکمن (Hugh Jackman) را باری دیگر به نقش ولورین بازمی‌گرداند. در حالی که بسیاری از جزئیات داستان مخفی نگه داشته شده، اما به‌لطف شایعات، گمانه‌زنی‌ها و تیزر تریلرهایش، کاملا واضح است که این فیلم به‌عنوان قسمت پایانی سه‌گانه ددپول و همچنین اولین پروژه سینمایی بزرگسال استودیو مارول، قراره یکی از بزرگترین رویدادهای کراس اوری تاریخ سینما باشد و فرانچایز پانزده ساله استودیو مارول را از خطر نابودی نجات بدهد.

به‌همین دلیل مارول تمام تمرکز خود را معطوف بازاریابی این فیلم کرده، چراکه پس از به نمایش گذاشته شدن محتوایی اختصاصی پشت درب‌های بسته در همایش سینماکان، دومین تریلر و چندین پوستر جذاب را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. اما این همه ماجرا نیست چون صفحه توییتر مارول با انتشار تصویر زیر، از فانکو پاپ‌هایی رونمایی کرده که نگاه بهتری به ظاهر ددپول و ولورین در فیلم Deadpool 3 دارند. همانطور که انتظار می‌رفت ظاهر ددپول تغییر چندان بزرگی نداشته، اما از طرف دیگر ظاهر ولورین نسبت به فرانچایز مردان ایکس فاکس زمین تا آسمان تغییر کرده است. 

از زمانیکه اولین تصویر رسمی از ددپول و ولورین منتشر شده، ظاهر کمیکی ولورین بحثی داغ بین طرفداران بوده و گمانه‌زنی‌های زیادی در رابطه با ماسکش مطرح شده است. افشاگران پیش‌تر تایید کرده بودند که ماسک ولورین از نظر طراحی شباهت زیادی به کمیک‌ها دارد و حتی لنزهایش هم سفید است. متاسفانه بنا به دلایلی مارول در تریلرهای منتشر شده، از ماسک ولورین رونمایی نکرده، اما خوشبختانه فانکو پاپ او صحت داشتن تمامی شایعات و گمانه‌زنی‌های مطرح شده را تایید کرده است.

شاید فعلا بعید به‌نظر برسد، اما احتمال اینکه در ویدیوهای تبلیغاتی آتی مارول، شاهد رونمایی از ظاهر کامل ولورین باشیم هم وجود دارد. همانطور که بارها و بارها اعلام کردیم، فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) راهی سینماها خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments