1%
  • 0/10

ریبوت Crazy Taxy یک بازی سرویس محور خواهد بود

پشتیبانی از صد نفر

ریبوت Crazy Taxy یک بازی سرویس محور خواهد بود ۰ ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی سرویس محور Crazy Taxy

شواهد امر گویای این موضوع است که ریبوت Crazy Taxy یک بازی سرویس محور خواهد بود.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که شرکت سگا در جریان رویداد گیم اواردز سال گذشته میلادی از ریبوت بازی پرطرفدار و کلاسیک تاکسی دیوانه رونمایی کرد. این عنوان در حال حاضر روند ساخت خود را در سکوت خبری در استودیوی ساپورو پشت سر می‌گذارد و تا به امروز اطلاعات زیادی از آن در دسترس نیست.

در همین راستا، چند روز پیش بود که تاکایا سگاوا، مدیر ارشد ساپورو، در پیامی اعلام کرد که این ریبوت در واقع یک اثر با بودجه کلان به شمار می‌رود. حال در گزارشی دیگر، یکی از اینسایدرهای قابل اعتماد صنعت بازی‌ها به نام میدوری اطلاعات بیشتری از این پروژه به اشتراک گذاشته است.

بر اساس ادعای این منبع آگاه، بازی جدید Crazy Taxi یک اثر سرویس محور خواهد بود که حالت بقای آن از ۱۰۰ بازیکن به طور همزمان پشتیبانی می‌کند. آن‌طور که شایعه شده، بخش‌هایی از این عنوان از سری فورتنایت و جی‌تی‌ای آنلاین الهام گرفته شده و به مرور محتوای جدیدی برای آن عرضه خواهد شد.

میدوری معتقد است که شرکت سگا در ابتدا ریمیک بازی را روانه بازار می‌کند. بعد از این انتشار، بازی سرویس محور تاکسی دیوانه تقدیم بازیکن‌ها می‌شود که به لطف استفاده از عناصر مختلف و مدرن، با بازی‌های لایو سرویس روز دنیا رقابت خواهد کرد؛ هرچند که هنوز جزئیات بیشتری در این زمینه در دسترس نیست.

نکته مهم این است که این رویکرد صرفا مختص ریبوت Crazy Taxy نیست و دیگر بازی جدید سگا تحت عنوان Jet Set Radio نیز شرایط مشابهی دارد؛ به طوری که در ابتدا نسخه ریمیک عرضه شده و بعدها اثر سرویس محور آن منتشر می‌شود. طبق اظهارات این منبع، احتمالا بازی مزبور از المان‌های شوتر استفاده می‌کند و با آثار فورتنایت رقابت خواهد کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments