1%
  • 0/10

ریبوت Crazy Taxi بازی بسیار بزرگی خواهد بود

با بودجه کلان

ریبوت Crazy Taxi بازی بسیار بزرگی خواهد بود ۰ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
ریبوت Crazy Taxi

یکی از استودیوهای زیرمجموعه شرکت سگا در پیامی اعلام کرده که ریبوت Crazy Taxi یک بازی بزرگ با بودجه کلان خواهد بود.

بر اساس گزارش‌های اخیر یک رسانه معروف ژاپنی، استودیوی ساپورو در سال ۲۰۲۱ میلادی به منظور همکاری در ساخت و توسعه پروژه‌های جدید شرکت سگا تاسیس شد. ریاست استودیو به آقای تاکایا سگاوا واگذار شده که او همزمان با این کار، به عنوان مدیر اجرایی سگا نیز فعالیت می‌کند.

در این میان، اگر اخبار بازی‌ها را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که شرکت سگا در جریان رویداد گیم اواردز ۲۰۲۳ از ریبوت بازی پرطرفدار و کلاسیک تاکسی دیوانه یا همان Crazy Taxi پرده برداشت. ظاهرا استودیو ساپورو روی توسعه این پروژه مشغول به کار است.

حال در تازه‌ترین خبرها، ساعاتی پیش تاکایا سگاوا در پیامی اعلام کرد که ساپورو و سگا در حال ساخت چند بازی جدید با بودجه کلان (AAA) بوده که ریبوت Crazy Taxi یکی از این عناوین به شمار می‌رود. بدین ترتیب، اثر نامبرده یک عنوان بزرگ خواهد بود.

تاکایا سگاوا در این زمینه توضیح می‌دهد:

ما در توسعه بازی‌های با بودجه کلان نظیر Crazy Taxi مشارکت می‌کنیم. در حال حاضر هیچ عنوانی به صورت مستقل توسط استودیو ساخته نشده است. با این حال، قصد داریم که این کار را در آینده انجام دهیم.

لازم به ذکر است که بازی Crazy Taxi در سال ۱۹۹۹ میلادی روانه بازار شد. این عنوان بعد از عرضه کنسول Dreamcast در سال ۲۰۰۰ میلادی، موفقیت‌های بی‌شماری را برای سگا به همراه داشت و چه بسا به عنوان سومین بازی پرفروش این کنسول در کشور ایالات متحده آمریکا تبدیل شد.

البته، همان‌طور که انتظار می‌رفت، سگا به دنبال این دستاوردهای ارزشمند، چندین بازی به عنوان دنباله و اسپین‌آف از این سری منتشر کرد که آخرین نسخه آن به نام Crazy Taxi 3: High Roller در سال ۲۰۰۲ میلادی به عنوان یک اثر انحصاری برای کنسول ایکس باکس روانه بازار شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments