احتمالا به‌ زودی شاهد حالت جدیدی در Call of Duty: Warzone خواهیم بود

از این حالت با نام LTM یاد شده است

احتمالا به‌ زودی شاهد حالت جدیدی در Call of Duty: Warzone خواهیم بود مهسا سپاهی ۰ ۰۴ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Call of Duty: Warzone

به‌نظر می‌رسد سازندگان Call of Duty: Warzone در آینده حالت جدیدی را در زمان محدود ( LTM) به کاربران این بازی محبوب ارائه می‌کنند.

Call of Duty: Warzone اخیرا برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده و استقبال فوق‌العاده‌ای از این عنوان تیراندازی صورت گرفته و به یکی از داغ‌ترین بازی‌های ۲۰۲۰ تبدیل شده است. طبیعتا در این شرایط Infinity Ward باید برای نگه‌ داشتن کاربران این بازی، تدبیری داشته باشد تا بتواند تعداد ۳۰ میلیون بازیکن را حفظ کند.

به تازگی دیتا ماینرها (کسانی که با نفوذ به دیتای برنامه‌ها اطلاعات کسب می‌کنند) از آخرین آپدیت بازی استفاده کرده و دریافته‌اند که اینفینیتی وارد برای به‌روز رسانی‌ای به نام LTM آماده می‌شود که با ویژگی‌های اکشن زیاد همراه است. از طرفی در حساب توییتر ModernWarzone پستی منتشر شده که از یک تجربه‌ی بتل رویال به‌خصوص خبر می‌دهد.

بتل رویال با پول بیشتر، جعبه‌های افسانه‌ای‌‌تر و کیلستریک بیشتر

هنوز این اطلاعات به طور رسمی تایید نشده و اینفینیتی وارد از جزئیات آپدیت آینده‌ی Call of Duty: Warzone صحبتی نکرده است. با این‌ حال اگر این خبر درست باشد، با بتل رویال دیوانه‌وارتری روبه‌رو خواهیم شد.

Call of Duty: Warzone در ابتدای انتشار محبوبیت زیادی بین طرفداران بازی‌های شوتر و بتل رویال پیدا کرد و تاکنون توانسته تعداد ۳۰ میلیون کاربر داشته باشد. در حال حاضر، Warzone برای کاربران پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های خانگی به صورت رایگان در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا