#مهسا_امینی

بروزرسانی جدید Warzone و Cold War تغییراتی در فرندلی فایر ایجاد می‌کند

یک تغییر خوب و مثبت

بروزرسانی جدید Warzone و Cold War تغییراتی در فرندلی فایر ایجاد می‌کند عرفان بدری ۰ ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Call of Duty: Black Ops - Cold War

بروزرسانی جدید Warzone و Call of Duty: Black Ops – Cold War که مدتیست در دسترس قرار گرفته، تغییراتی را در قوانین مربوط به فرندلی فایر در این دو عنوان ایجاد کرده است که تا حدودی موجب بهبود تجربه‌ی بازیکن‌ها می‌شود.

احتمالا برای خیلی از بازیکن‌ها در بازی‌های تیراندازی رقابتی آنلاینی مانند نسخه‌های مختلف Call of Duty پیش آمده باشد که توسط یک یار خودی کشته شوند، این مورد ممکن است به دلیل بی‌دقتی و اشتباه بازیکن‌های دیگر اتفاق بیفتد، اما در مواقعی تعداد از بازیکن‌ها که در جامعه‌ی کاربری بازی‌ها بسیار منفور هستند، به منظور خراب کردن تجربه‌ی بازی دیگران یا تقلب، هم‌تیمی‌های خود را می‌کشد. مقابله با این شکل از بازیکن‌ها و سوءاستفاده از فرندلی فایر در چند سال اخیر یکی از دغدغه‌های مهم توسعه دهندگان بوده است و برای اینکه کمتر شاهد چنین مشکلاتی باشیم، در بعضی از بازی‌ها تغییراتی در قوانین ایجاد شده است.

اکنون استودیوی Treyarch در جدیدترین آپدیتی که برای دو بازی Call of Duty: Black Ops و Warzone منتشر کرده، تغییراتی در قوانین مربوط به فرندلی فایر به وجود آورده است که به واسطه‌ی آن شاهد مشکلات کمتری در هنگام تجربه‌ی بازی باشیم. در قانون جدید، فرد حمله‌کننده بعد از دوبار کشتن هم‌تیمی‌های خود، با شلیک به اعضای تیمش، خودش آسیب می‌بیند. همچنین در صورتی که این فرد دوبار دیگر برای کشتن هم‌تیمی‌هایش تلاش کند، از بازی بیرون انداخته می‌شود.

این آپدیت در جامعه‌ی کاربری بازی و در شبکه‌های اجتماعی توسط بازیکن‌ها مورد استقبال قرار گرفته است. پیش از این در سال ۲۰۱۹، یک سیستم مشابه در بازی Rainbow Six Siege پیاده‌سازی شده بود که نتایج مثبتی داشت. هرچند با این تغییر در قوانین بازی، مشکل سوءاستفاده از فرندلی فایر به طور کامل از بین نمی‌رود، اما با اینحال می‌توان انتظار یک تجربه‌ی بهتر را در بازی داشت.

بروزرسانی جدید بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War علاوه بر این تغییر، شامل بهبودهایی در رابط کاربری، بخش چندنفره و زامبی آن می‌شود و تعدادی از مشکلات آن‌ها را برطرف می‌کند. این عنوان هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، PS5 ،PS4 ،Xbox One ،Xbox Series S و Xbox Series X در دسترس است.guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا