لوگو و نام Call of Duty 2021 توسط فروشگاه رسمی اکتیویژن لو رفت!

لوگو، اطلاعات جالبی را در خود جای داده است

نام Call of Duty 2021

لوگو و نام Call of Duty 2021 در فروشگاه رسمی اکتیویژن لو رفت تا امیدها برای رونمایی رسمی بازی در آینده‌ای نزدیک افزایش یابد.

اکتیویژن اوایل سال جاری میلادی یک کنفرانس برگزار کرد تا در جریانش گزارشی از عملکرد مالی خود منتشر کند. ناشر آمریکایی در جریان رویداد تنها به تایید نسخه جدید Call of Duty بسنده کرد و هیچ گونه اطلاعات دیگری را به اشتراک نگذاشت تا سوال‌های زیادی بدون پاسخ باقی بماند؛ برای مثال، مشخص نیست نام و لوگو بازی چه بوده و اتفاقاتش در چه سالی به تصویر کشیده می‌شوند. علاوه بر این، صحبتی از استودیو سازنده به میان آورده نشد. هر چند، با در نظر گرفتن سیاست‌های اکتیویژن طی سال‌های گذشته می‌توان حدس‌هایی زد. شرکت آمریکایی از سه استودیوی مختلف برای ساخت بازی‌های کال آو دیوتی بهره برده و امسال نوبت اسلج‌همر گیمز است.

سکوت اکتیویژن در قبال مورد انتظارترین محصولش در سال ۲۰۲۱ میلادی شرایط مناسبی را برای افشاگرها به وجود آورده تا ادعاهای مختلفی را مطرح کنند. تا به این لحظه، دو افشاگر ادعاهایی را پیرامون نسخه بعدی کال آو دیوتی به اشتراک گذاشته‌اند: افشاگر اول مدعی شده بازی مزبور Call of Duty: Guerrilla Warfare نام داشته و جنگ دو کره بین سال‌های ۱۹۵۰ الی ۱۹۵۳ میلادی را به تصویر می‌کشد؛ افشاگر دوم هم Call of Duty: Vanguard را نام رسمی محصول دانسته و معتقد است داستان در خلال جنگ جهانی دوم روایت می‌شود.

اینطور که به نظر می‌رسد، بتل‌نت لوگو و نام Call of Duty 2021 را فاش کرده است. فروشگاه رسمی اکتیویژن در یک برهه زمانی برای اشاره به بازی مزبور از نام Call of Duty: Slipstream استفاده کرد و حتی لوگوی آن را در دسترس عموم کاربران قرار داد. بد نیست بدانید عده‌ای از کاربران فضای مجازی معتقد هستند طراحی لوگو تداعی‌گر حس و حال جنگ جهانی دوم است. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

از آنجایی که Call of Duty: Slipstream یک محصول رمزنگاری شده است، کاربران نمی‌توانند به جزئیاتش دسترسی یابند. رمزنگاری بودن محصول گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر قرار داشتن بازی در فاز تست را به وجود آورده است؛ زیرا اکتیویژن و استودیوهای زیرمجموعه‌اش قبلا اقدام مشابهی را انجام داده بودند. در ضمن، اگر گمانه‌زنی‌ها صحت داشته باشند احتمالا نام نهایی کال آو دیوتی جدید تغییر خواهد کرد. ناشر آمریکایی معمولا در فاز تست از نام متفاوتی بهره می‌برد تا نام رسمی فاش نشود.

فارغ از اینکه Call of Duty: Slipstream نام رسمی محصول بوده یا در زمان عرضه تغییر می‌کند، اضافه شدنش به لیست محصولات بتل‌نت قطعا یک اتفاق خوشایند برای طرفداران مجموعه به شمار می‌رود؛ زیرا احتمالا طی روزهای آتی در اختیار استریمرها و دیگر چهره‌های شاخص صنعت ویدیو گیم قرار می‌گیرد تا پای تجربه‌اش نشسته و نظرات خود را به سازندگان منعکس کنند. این اتفاق همچنین می‌تواند به انتشار اولین جزئیات از داستان و حال و هوای بازی منجر شود.

در حال حاضر اطلاعاتی پیرامون تاریخ انتشار و پلتفرم‌های هدف Call of Duty 2021 وجود ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا