پوستر فیلم بلو بیتل اشاره‌ای غیرمستقیم به بتمن دارد

این اثر بزودی اکران می‌شود


استودیو وارنر چندی پیش پوستر فیلم بلو بیتل (Blue Beetle) را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که بصورت غیرمستقیم به بتمن (Batman) اشاره دارد.

وارنر در حال حاضر تمرکز خود را روی جدیدترین فیلم ابرقهرمانی‌اش، یعنی Blue Beetle قرار داده است. این اثر توسط آنجل مانوئل سوتو (Angel Manuel Soto) کارگردانی شده و بعنوان اولین فیلم فرنچایز DC Universe شناخته می‌شود؛ فرنچایزی که قرار است تحت مدیریت جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفرن (Peter Safran) ورق را برای دی سی برگرداند.

Blue Beetle روی پسری جوان به نام جیمی رِیِس تمرکز دارد. او بتازگی از دانشگاه فارغ التحصیل شده و به زادگاهش برگشته است. جیمی طی اتفاقاتی با یک موجود بیگانه به نام اسکرب مواجه می‌شود که شکل و شمایل حشرات را دارد. اسکرب، جیمی را بعنوان میزبان جدید خود انتخاب کرده و تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای را در اختیارش قرار می‌دهد. مطابق انتظار، گروهی از افراد می‌خواهند اسکرب را بدست آورده و از آن برای دستیابی به اهداف شوم خود استفاده کنند. زولو ماریدوئنا (Xolo Maridueña) که با سریال رزمی Cobra Kai به شهرت رسید، نقش اصلی را ایفا می‌کند.

وارنر چندی پیش پوستر فیلم بلو بیتل را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. در حالی که چند روز از این اتفاق می‌گذرد، یکی از کاربران تیزبین متوجه اشاره غیرمستقیم این تصویر به بتمن شده است. در صورتی که روی پوستر زوم کرده و به مدال نگاهی بیاندازید، متوجه عبارت Gotham Law می‌شوید. با توجه به این عبارت، می‌توان گفت جیمی ریس از دانشگاه شهری فارغ التحصیل شده که بتمن در آن سکونت دارد.

پوستری که وارنر منتشر کرده، اولین اشاره فیلم بلو بیتل به شوالیه تاریکی محسوب نمی‌شود. شخصیت عمو رودی در تریلر رسمی فیلم صریحاً به بتمن اشاره کرده و او را فردی «فاشیست» توصیف می‌کند. در یکی دیگر از آیتم‌های تبلیغاتی فیلم هم شاهد اشاره‌ای غیرمستقیم به شخصیت جوکر بوده‌ایم.

فیلم Blue Beetle برای اکران از تاریخ ۲۷ مرداد (مصادف با ۱۸ آگوست) برنامه ریزی شده است.

3 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا