برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

عکس‌های جدید منتشر شده از نسخه بعدی Battlefield، نشان از حضور در آینده را دارند!

نام احتمالی بازی جدید استودیو DICE مشخص شد

عکس‌های جدید منتشر شده از نسخه بعدی Battlefield، نشان از حضور در آینده را دارند! ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
عکس‌های جدید بتلفیلد ۲۰۲۱

درحال حاضر نسخه بعدی سری بازی Battlefield را می‌توان نقل محافل بازی‌های ویدیویی دانست و همه فعالان در این زمینه درحال تلاش برای به‌دست آوردن اندک اطلاعات یا عکس‌هایی از این بازی هستند و درهمین حین EA موفق شده تاحد خوبی از لو رفتن اطلاعات جلوگیری کند.

بااین حال طی روزهای اخیر چندین عکس تازه منتشر شده که به‌گفته ناشران، این عکس‌ها مرتبط با تریلر معرفی نسخه بعدی سری بازی بتلفیلد هستند که به‌زودی به‌طور رسمی انتشار خواهد یافت و طی آن بازی جدید بتلفیلد معرفی خواهد شد. تمامی عکس‌های منتشر نه‌تنها تیره و تار بوده، بلکه همگی آن‌ها با شکلک خنده و برچسبی سیاه پوشانده شده بودند که به‌لطف کاربری توییتری ویرایش شده و می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

درهمین حین تام هندرسون (Tom Henderson) طی ماه اخیر چندین خبر متفاوت درباره نسخه بعدی بازی بتلفیلد برای ما داشته که برخی از آن‌ها توسط گزارشگران تایید شده و همچنین اشاره شده که عکس‌های منتشر شده در واقعا اسکرین‌شات‌هایی از تریلر زمان معرفی نسخه بعدی بازی بتلفیلد هستند.

نکته بسیار جالب نام بازی‌ست. به‌گفته هندرسون بازی پیش‌روی استودیو DICE به ۱۰ الی ۱۵ سال آینده رفته و آن را کاملا ساده، بدون هیچ‌گونه پسوندی «Battlefield» نام‌گذاری کرده‌اند. او ماه گذشته نیز اشاره داشت که در تریلر زمان معرفی این بازی ما با مکانی صحرایی و یک سکوی پرتاب موشک روبه‌رو خواهیم شد. او اشاره داشت که در این بازی شاهد روبات‌هایی چهارپا خواهیم بود که طی نبردها به سربازان کمک رسانی می‌کنند و نمونه مشابه آن‌ها در دنیای واقعی روبات‌های ساخته شده توسط Boston Dynamics هستند.

عکس‌های منتشر شده نیز جزیره‌ای مدیترانه‌ای را نشان می‌دهند که در آن‌ها می‌توانید پرواز و انفجار موشک‌ها را درکنار روباتی چهارپا مشاهده کنید. ناشر این بازی یعنی EA هفته پیش از انتشار تریلر معرفی نسخه بعدی سری بتلفیلد در ماه ژوئن سال جاری میلادی، یعنی درحدود یک ماه دیگر خبر داد. لازم به‌ذکر است که این بازی برای نسل هشتم و البته نسل نهم در حوالی تعطیلات کریسمس منتشر خواهد شد. اعضای شرکت EA نیز تلاش زیادی برای دلگرمی دادن به طرفداران داشته و از آن‌ها خواسته‌اند تا صبر خود را بیشتر کرده و به آن‌ها اعتماد کنند.

از آنجایی که فاصله زیادی تا زمان معرفی این بازی نداریم، باید منتظر انبوهی شایعات و اخبار تازه باشیم و بدون شک با تایید زمان معرفی بازی، این اخبار روزبه‌روز افزایش می‌یابند. درصورت پیش‌روی اخبار به‌همین نحو، به‌زودی می‌توان از زمان رخ دادن بازی، کلیت نقشه‌ها و بدون شک اسم بازی اطمینان یافت. شما چه فکری می‌کنید؟ بتلفیلد پس از دو نسخه در زمان گذشته این مرتبه به آینده نه‌چندان دور می‌رود؟ منتظر نظرات شما هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments