کت‌وومن در کمیک بوک‌های جدید بتمن چگونه شخصیتی خواهد داشت؟

نویسنده‌ پاسخ می‌دهد

کمیک بوک‌های جدید بتمن

جیمز تینیون چهارم در یکی از توییت‌های اخیر خود به شخصیت کت‌وومن و میزان اهمیت او در کمیک بوک‌های جدید بتمن پرداخت.

اواخر سپتامبر سال جاری میلادی بود که دی‌سی کامیکس به‌طور رسمی اعلام کرد تام کینگ (Tom King) دیگر نویسنده‌ی کمیک بوک‌های بتمن نیست و این وظیفه‌ بر عهده‌ی جیمز تینیون چهارم (James Tynion IV) قرار گرفته است. کینگ از ابتدای انتشار کمیک بوک‌های DC Rebirth در سال ۲۰۱۶ میلادی وظیفه‌ی نوشتن ماجراهای بتمن را بر عهده داشت. شماره‌ی ۸۵ کمیک بوک‌های بتمن که در ژانویه‌ی سال آینده میلادی منتشر می‌شود، آخرین کمیک بوکی خواهد بود که کینگ آن را نوشته است.

اگرچه بتمن در کمیک بوک‌های نوشته شده توسط تام کینگ شخصیت اصلی ماجراها بود اما کت‌وومن یا سلینا کایل هم نقش بسیار برجسته‌ای را ایفا می‌کرد، به‌طوری که رابطه‌ی پیچیده و عاشقانه‌ی میان آن دو یکی از مهم‌ترین بخش‌ها بود. با تغییر نویسنده‌ی کمیک بوک‌ها، این سوال برای طرفداران به‌وجود آمد که وضعیت کت‌وومن در شماره‌های جدید چگونه بوده و چه تغییراتی را شاهد خواهیم بود.

در چنین شرایطی، یکی از کاربران توییتر از جیمز تینیون چهارم پرسید در مدت زمانی که او وظیفه‌ی نوشتن را بر عهده دارد، نقش کت‌وومن چقدر برجسته و مهم خواهد بود؟ نویسنده‌ی جدید کمیک بوک‌های بتمن هم اعلام کرد سلینا کایل مانند گذشته یک شخصیت مکمل مهم و کلیدی محسوب می‌شود:

بتمن، شخصیت اصلی کمیک بوک‌ها است و کت‌وومن هم یک شخصیت مکمل مهم خواهد بود. راستش را بخواهید، اگر دیالوگی را برای سلینا کایل بنویسم که مناسب کت‌وومن با نقش‌آفرینی میشل فایفر (Michelle Pfeiffer) نباشد، آن را بازنویسی می‌کنم.

با توجه به خط پایانی توییت، می‌توان به این نتیجه رسید که Batman Returns یکی از منابع الهام برای نوشتن کمیک بوک‌های جدید بتمن خواهد بود. در این فیلم سینمایی، سلینا کایل یک کارمند معمولی بود که رئیسش او را به قتل می‌رساند. سلینا به طرز معجزه‌آسایی به زندگی بازگشته و پس از آن به یک جنایتکار تبدیل می‌شود. شخصیتی که میشل فایفر در پنجمین فیلم بلند تیم برتون (Tim Burton) به تصویر کشیده بود زنی سرسخت، باهوش و صد البته اغواگر بود.

طبق توییت جیمز تینیون چهارم، کت‌وومنی که در کمیک بوک‌های جدید بتمن حضور خواهد داشت با نسخه‌ای که در کمیک بوک‌های تام کینگ دیده بودیم مقداری تفاوت دارد. آن دسته از طرفدارانی که نسخه‌ی قدیمی را ترجیح می‌دهند، نگران نباشند. کینگ در حال حاضر روی سری جدید کمیک بوک‌های کت‌وومن کار می‌کند که در ابتدا قرار بود در ماه ژانویه‌ی سال آینده‌ی میلادی منتشر شود اما بنا به دلایلی عرضه‌اش تاخیر خورد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا