بازیگران اصلی Vikings: Valhalla رسما معرفی شدند

زمان دقیق پخش همچنان مشخص نیست

بازیگران اصلی Vikings: Valhalla

سرویس استریم نتفلیکس با ارسال یک بیانیه‌ی مطبوعاتی برای رسانه‌های فعال در حوزه‌ی فیلم و سریال، بازیگران اصلی Vikings: Valhalla را معرفی کرده است.

در شرایطی که Game of Thrones با ترکیب المان‌های آثار درام و فانتزی توانسته بود توجه‌های بسیاری را به خود جلب کند، مایکل هیرست (Michael Hirst) تصمیم گرفت با همکاری شبکه‌ی هیستوری محصول مشابهی را بسازد. با این تفاوت که خبری از المان‌های فانتزی نیست و داستان روی شخصیتی واقعی به نام راگنار لودبروک تمرکز دارد. البته هیرست در اقدامی هوشمندانه شخصیت‌ها و رویدادهای واقعی را با پیچش‌های تخیلی ترکیب کرد. این موضوع باعث شد محصول مشترک ام‌جی‌ام تلویژن (بخش تلویزیون مترو گلدوین مایر) و تی‌ام پروداکشنز از لحاظ تاریخی چندان قابل‌استناد نباشد اما جذابیت داستان به میزان قابل‌توجهی برای مخاطبان افزایش یافت.

ام‌جی‌ام تلویژن و مایکل هیرست در ژانویه‌ی سال گذشته‌ی میلادی رسما اعلام کردند Vikings با پخش فصل ششم به پایان می‌رسد. آن‌ها همچنین از ساخت یک دنباله خبر دادند که با نام Vikings: Valhalla شناخته شده و داستانش یک قرن پس از سریال اصلی جریان دارد. پروتاگونیست‌های سریال لیف اریکسون، فریدیس اریکس‌دوتیر، هارالد هاردرادا و ویلیام فاتل هستند که شخصیت‌هایی واقعی به شمار می‌روند. هیرست که شورانر وایکینگ‌ها بود، در تیم تولید Valhalla حضور دارد اما جب استوارت (Jeb Stuart) به عنوان نویسنده و تهیه‌کننده‌ی اجرایی ارشد انتخاب شده است. در پرونده‌ی حرفه‌ای او نویسندگی آثار مختلفی دیده می‌شود که Die Hard محصول سال ۱۹۸۸ شاخص‌ترینشان است.

نتفلیکس با ارسال یک بیانیه‌ی مطبوعاتی برای رسانه‌ها، از بازیگران اصلی Vikings: Valhalla رونمایی کرده است. با توجه به متن، سم کورلت (Sam Corlett) در نقش لیف اریکسون، فریدا گوستاوسون (Frida Gustavsson) در نقش فریدیس اریکس‌دوتیر، لئو سوتر (Leo Suter)در نقش هارالد هاردرادا و بردلی فریگارد (Bradley Freegard) در نقش کانوت بزرگ جلوی دوربین ظاهر خواهند شد. از دیگر نام‌های حاضر در تیم بازیگری هم می‌توان به یوهانس یوهانسن (Jóhannes Jóhannesson)، لائورا برلین (Laura Berlin)، دیوید اوکز (David Oakes)، کارولاین هندرسون (Caroline Henderson)، پولینا مکینتاش (Pollyanna McIntosh)، اسبیورن کرو نیسن (Asbjørn Krogh Nissen) اشاره کرد که به عنوان اولاف هارالدسون، امای نورماندی، ارل گادوین، یارل هاکون ملکه آیلگیفو و یارل کوره به نقش‌آفرینی می‌پردازند.

درام تاریخی در حال حاضر طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. همین موضوع باعث شده شبکه‌ها و سرویس‌های استریم تمایل زیادی برای سرمایه‌گذاری در این ژانر داشته باشند. نتفلیکس فعلار تمرکز خود را روی The Witcher و The Last Kingdom قرار داده است. آمازون، The Lord of the Rings را برای ویدیو پرایم می‌سازد که پرهزینه‌ترین سریال تاریخ به شمار می‌رود؛ سریالی که بدون انتشار هیچ گونه ویدیو یا تصویر هایپ زیادی را اطراف خود دارد. شبکه‌ی HBO هم روی بازی تاج و تخت تمرکز داشته و می‌خواهد آن را به یک فرنچایز تبدیل کند. در حال حاضر House of the Dragon را می‌سازد اما ظاهرا برنامه‌هایی برای ساخت چند اسپین‌آف دیگر دارد.

Vikings: Valhalla در پاییز سال گذشته‌ی میلادی وارد فاز تولید شد تا برای پخش در تاریخ نامشخصی از سال جاری آماده شود. نتفلیکس، وظیفه‌ی نشر را بر عهده گرفته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا