فیلم‌برداری فصل دوم سریال ویچر به زمان دیگری موکول می‌شود

تا سال ۲۰۲۱ منتظر نباشید

سریال ویچر

به‌دلیل مشکلات پیش ‌آمده در روند تولید، عوامل سریال ویچر تصمیم گرفته‌اند فیلم‌برداری آن را لغو و به زمان دیگری موکول کنند.

همان‌طور که می‌دانید با کاهش یافتن آمار ابتلا به کرونا در برخی کشورها، مقامات تصمیم گرفتند محدودیت‌های پیرامون این بیماری را کاهش دهند. در ادامه‌ی این اتفاق، مدتی پیش سرویس محبوب و پرطرفدار نتفلیکس اعلام کرد عوامل سریال برای ساخت فصل دوم آن، از ۲۷ مرداد سال جاری (مصادف با ۱۷ آگوست) دست به‌کار می‌شوند و ادامه‌ی این پروژه در انگلستان کلید می‌خورد. طبق آخرین اخبار منتشر شده، به‌نظر می‌رسد این تاریخ باز هم تغییر کرده است.

با توجه به این نکته که تولید فصل دوم سریال محبوب ویچر حدود ۸ ماه زمان می‌برد، احتمال آن که بتوانیم در سال جاری میلادی به تماشای آن بنشینیم بسیار کم است. در واقع، احتمالا فصل دوم تا سال ۲۰۲۱ میلادی پخش نمی‌شود. این درحالی است که عوامل این مجموعه در تلاش برای پیش‌ بردن روند تولید هستند و سعی دارند هرچه زودتر به انتظار بینندگان پاسخ بدهند. تولید فصل دوم سریال ویچر یکی از آخرین پروژه‌هایی بود که به دلیل شیوع بیماری کرونا لغو شد و عوامل آن تا مدت‌ها در مقابل محدودیت‌های اعمال شده مقاومت می‌کردند و به ساخت آن ادامه می‌دادند. در نهایت نتفلیکس تسلیم شد و تصمیم گرفت تا مراحل تولید را به زمان دیگری موکول کند.

فصل اول سریال The Witcher در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۲۹ آذر ۱۳۹۸) به صورت رسمی از طریق شبکه‌ی نتفلیکس طی هشت قسمت منتشر شد. با تاخیر در برنامه‌ی فیلم‌برداری این مجموعه‌ی تلویزیونی، زمان پخش فصل دوم آن با وقفه‌ی بیشتری همراه خواهد بود و احتمالا تا سال ۲۰۲۱ میلادی پخش نخواهد شد.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد دومین فصل از مجموعه‌ی تلویزیونی ویچر بیشتر بدانید، می‌توانید مقاله‌ی هر آن‌چه از فصل دوم سریال The Witcher می‌دانیم را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا