شورانر سریال The Witcher به داستان فصل دوم اشاراتی کرد

تقابل بیشتر ویچرها و هیولا‌ها

داستان فصل دوم سریال The Witcher

پرسش و پاسخ‌هایی که با Showrunner سریال The Witcher انجام گرفت که در آن معلوم شد که داستان فصل دوم بیشتر در خصوص ویچرها و هیولا‌ها خواهد بود.

سریال The Witcher تبدیل به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های پخش شده در نتفلیکس شده است. اگر شما جزو کسانی هستید که به بازی The Witcher و کاراکتر گرالت علاقه‌مند هستید، بهتر است هر چه زود‌تر این سریال را مشاهده کنید زیرا هنرنمایی هنری کویل در این فیلم به اوج خود می‌رسد و یک گرالت دوست داشتنی را به طرفداران ارائه می‌دهد.

فصل اول این سریال در روز‌های پایانی سال ۲۰۱۹ میلادی پخش شد و بسیاری از دیدن آن ابراز رضایت کردند. حال با پایان رسیدن فصل اول که در هشت قسمت تقسیم می‌شد، بسیاری می‌خواهند بدانند که در فصل دوم این سریال چه اتفاقی خواهد افتاد. در این راستا Showrunner سریال ویچر یعنی Lauren S. Hissrich در فروم ردیت بخشی را باز کرده است که طرفداران این اثر بتوانند هر سوالی که خواستند از او بپرسند.

در یکی از سوالات طرفداران آمده بود که در کتاب روایت می‌شود که نسل ویچر‌ها و هیولاها منقرض می‌شود و این سریال هم از روی کتاب آن نوشته شد و از Hissrich در این خصوص توضیحاتی خواست. Hissrich هم در جواب این سوال گفت:

داستان فصل اول سریال The Witcher حدود ۳۰ سال زندگی گرالت را توضیح می‌دهد و در آن زمان ویچر‌ها و هیولاها منقرض نشده‌اند. البته در خصوص ویچر‌ها و هیولاها بیشتر خواهیم پرداخت.

به عبارت دیگر احتمال می‌رود که داستان فصل دوم سریال The Witcher در خصوص موضوعات و روابط بین ویچر‌ها با هیولاها باشد و با توجه به این موضوع که سازندگان آن به کتاب ویچر وفادار هستند، انتظار می‌رود شاهد روایت دقیق‌تر این موضوع باشیم.

Hissrich به این مسئله اشاره کرد که به دلیل رفتار گرالت، ویچر‌ها و هیولاها به معرض انقراض کشیده می‌شوند که این مسئله‌ی اساسی و مهم به‌شمار می‌رود. برای این که اگر هیولاها وجود نداشته باشند، پس به گرالت هم نیازی نخواهد بود. او در ادامه می‌نویسد:

در اوایل کتاب و حتی سریال ما، نشان داده شد که انسان‌های عادی از ویچر‌ها متنفراند در حالی که به‌ آن‌ها نیاز دارند. این چیزی است که به آن «نیاز داشتن به چیزی که از آن تنفر دارید» می‎گویم.

ما به این تنفر در سریال نیازمندیم تا بیننده درک بهتری از این داشته باشد که چرا قهرمان داستان یک غریبه است. بنابراین تصمیم گرفتیم که در این ۳۰ سال زندگی گرالت و هیولاها را حفظ کنیم.

هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای شروع فصل دوم این سریال اعلام نشده است؛ سریال The Witcher متعلق به شبکه‌ی نتفلیکس بوده و فصل دوم آن همانند نخستین فصل، از همین سرویس استریم نمایش داده می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا