تماشا کنید: تاریخ انتشار فصل دوم Arcane سرانجام مشخص شد

تیزر بسیار کوتاه است

سرویس استریم نتفلیکس در جریان رویداد سالانه خود ویدیویی را منتشر کرده که تاریخ انتشار فصل دوم Arcane را اعلام می‌کند.

استودیوها طی سال‌های گذشته به ساخت اقتباس‌های قابل احترامی از بازی‌های ویدیویی موفق شده‌اند که یکی از آن‌ها Arcane نام دارد. این سریال انیمیشنی بر اساس بازی محبوب League of Legends تولید شد و اتفاقاتش در دو شهر پیلت اور و زان جریان دارد. شخصیت‌های اصلی هم وای و جینکس بوده و نه تنها بخشی از نوجوانی و بزرگسالی‌شان، بلکه دلیل دشمنی‌شان هم مورد کندوکاش قرار می‌گیرد.

سریال آرکین فوق العاده ظاهر شد و تحسین کارشناسان و مخاطبان را برانگیخت. این سریال بقدری عالی ساخته شده بود که نه تنها طرفداران لیگ آو لجندز از تماشایش لذت بردند، بلکه مخاطبان عادی هم توانستند با آن ارتباط برقرار کنند. محصول سرویس استریم نتفلیکس همچنین به محض اتمام فصل نخست برای فصل دوم تمدید شد اما سازندگان صحبتی از زمان پخش قسمت‌های جدید به میان نیاوردند.

نتفلیکس (Netflix) حین برگزاری رویداد سالانه خود، یعنی Geeked Week تیزری را به اشتراک گذاشته که تنها ۱۵ ثانیه زمان دارد. این ویدیو جینکس را نشان می‌دهد که در حال قدم زدن روی پلی است که پیت اور و زان را بهم متصل می‌کند. همزمان با محو شدن جینکس، عبارت نوامبر ۲۰۲۴ میلادی (مصادف با ۱ ۱آبان الی ۰۱ آذر سال ۱۴۰۳) روی صفحه به نمایش درمی‌آید.

در طول دو سالی که از انتشار سریال Arcane می‌گذرد، سازندگان کاملاً سکوت کرده و هیچ اطلاعاتی را به اشتراک نگذاشته‌اند. تنها جیسون اسپیساک (Jason Spisak) بازیگر و صداپیشه آمریکایی در یکی از گفتگوهای خود ضبط دیالوگ‌های جدید برای شخصیت سیلکو را تایید کرد. بدین ترتیب، می‌توان انتظار داشت مخاطبان در فصل دوم با ناپدری جینکس ملاقاتی دوباره داشته باشند.

از آنجایی که جینکس در فصل اول آرکین کشته شد، احتمال می‌رود او را در فلش بک‌ها ملاقات کنیم. احتمال بعدی، تجدید دیدار با او در قالب یکی از دوستان خیالی جینکس است. اگر یادتان باشد، جینکس شرایط روحی و روانی خوبی ندارد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا