نتفلکیس تاریخ انتشار فیلم Time to Hunt را مشخص کرد

این فیلم بالاخره مشکلات حقوقی را پشت سر گذاشت

نتفلکیس تاریخ انتشار فیلم Time to Hunt را مشخص کرد سید مجتبی محمودی ۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ نتفلیکس
تاریخ انتشار فیلم Time to Hunt

شرکت نتفلیکس بالاخره تاریخ انتشار فیلم کره‌ای Time to Hunt را مشخص کرد. این فیلم قرار بود زودتر پخش شود، اما مشکلات حقوقی مانع این اتفاق شد.

فیلم سینمایی Time to Hunt یک اثر تریلر جنایی محصول سینمای کره به کارگردانی Yoon Sung-hyun است. این فیلم داستان گروهی از جوانان را در آینده‌ای نزدیک روایت می‌کند که وضعیت کره به خاطر بحران مالی، آن‌ها را مجبور کرده است تا به جرم و جنایت روی بیاورند. این فیلم اولین بار فستیوال فیلم برلین به نمایش درآمد.

شرکت نتفلیکس که پخش‌کننده‌ی این اثر است، قرار بود ۲۲ فروردین آن را منتشر کند، اما به خاطر مشکلات حقوقی و شکایت پخش‌کننده‌ی قبلی از شرکت تهیه‌کننده، این تاریخ به عقب افتاد. حالا و پس از رفع این مشکلات، نتفلیکس تاریخ انتشار فیلم Time to Hunt را روز ۴ اردیبهشت اعلام کرده است.

شرکت Little Big Pictures تهیه‌کننده‌ی فیلم، قصد داشت آن را در اسفند سال گذشته در کره اکران کند، اما شیوع ویروس کرونا مانع از انجام آن شد. در نتیجه این شرکت تصمیم گرفت تا به یک پلتفرم دیجیتالی برای پخش آن روی بیاورد و نتفلیکس را بهترین گزینه دید. دعوای حقوقی پیش آمده بر سر این بود که  Contents Panda ناشر قبلی ادعا داشت که آن‌ها در حال حاضر حق پخش فیلم را در ۳۰ بازار مختلف دارند و تهیه‌کننده خلاف این قرارداد عمل کرده است.

در حال حاضر این دعوای حقوقی ختم به خیر شده است و فیلم Time to Hunt از پس‌فردا در ۱۹۰ کشور جهان برای تماشا در دسترس خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا