فیلمبرداری Stranger Things 4 چه زمانی شروع می‌شود؟

آیا جیم هاپر در فصل جدید بازمی‌گردد؟

Stranger things

سازندگان و نتفلیکس اعلام کرده‌اند فیلمبرداری فصل چهارم سریال Stranger Things قرار است تا قبل از ماه سپتامبر میلادی کلید بخورد.

طبق گزارشی که ددلاین (Deadline) منتشر کرده، نتفلیکس قصد دارد فیلمبرداری این عنوان را در تاریخ ۷ مهر امسال (مصادف با ۲۸ سپتامبر سال جاری میلادی) ادامه دهد. این در حالی است که مراحل ساخت فصل چهارم این عنوان در اوایل سال جاری در جورجیا کلید خورد و تا زمان شیوع ویروس همه‌گیر کرونا ادامه یافت. بعد از آن، مدتی پیش عوامل سریال ‌‌‌Stranger Things اعلام کردند به‌زودی ساخت فصل چهارم این عنوان دوست‌داشتنی در کشور لیتوانی کلید می‌خورد و مراحل فیلم‌برداری آغاز می‌شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا، ادامه‌ی ساخت فصل جدید با تاخیر مواجه شد.

به‌ تازگی سازندگان و شورانرهای Stranger Things، مت و راس دافر تایید کردند که جیم هاپر (با نقش‌آفرینی دیوید هاربر) در فصل چهارم این عنوان بازمی‌گردد. همچنین، آن‌ها می‌گویند Stranger Things 4 بزرگ‌ترین و ترسناک‌ترین فصل این مجموعه خواهد بود. از طرفی دیگر، دو شورانر مطرح در مصاحبه‌ی اخیر خود اعلام کردند فصل چهارم سریال Stranger Things، فصل پایانی نخواهد بود. مت و راس دافر می‌گویند از پایان داستان اصلی با خبر هستند اما این پایان برای فصل ۴ برنامه‌ریزی نشده است. طبق گفته‌ی راس دافر، شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های آن به سازندگان اجازه داده تا زمان بیشتری درمورد پایان ‌‌‌Stranger Things فکر کنند.

مدتی پیش هم دیوید هاربر که در این سریال در نقش جیم هاپر جلوی دوربین می‌رود، اعلام کرد در فصل جدید قرار است جزئیات بیشتری از شخصیت و گذشته‌ی جیم هاپر را ببینیم.

طبق گفته‌ی نتفلیکس و عوامل سریال ‌‌‌Stranger Things، در تاریخ ۷ مهر امسال (مصادف با ۲۸ سپتامبر سال جاری میلادی) فیلمبرداری فصل چهارم این مجموعه‌ی تلویزیونی موفق کلید می‌خورد. لازم به ذکر است که هنوز تاریخ پخش این سریال اعلام نشده و نمی‌دانیم در چه تاریخی می‌توانیم آن را از نتفلیکس تماشا کنیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا