کارگردان هنری سابق God of War به نتفلیکس پیوست

ساخت یک بازی AAA

کارگردان هنری سابق God of War

راف گراستی، کارگردان هنری سابق God of War Ragnarok بعد از ترک استودیوی سانتا مونیکا به شرکت بازی‌سازی نتفلیکس محلق شده است.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که راف گراستی چند هفته پیش در پیامی خاطرنشان کرد که بعد از ده سال فعالیت در سانتا مونیکا، برای همیشه این استودیو را ترک می‌کند. در آن زمان، او هیچ صحبتی از مقصد بعدی خود به میان نزده بود، اما اکنون مشخص شده که او به کمپانی بازی‌سازی نتفلکس ملحق شده است.

بر اساس پیام کارگردان هنری سابق گاد آو وار رگناروک، او در حال حاضر در نقش کارگردان هنری شرکت بازی‌سازی نتفلیکس مشغول به کار شده و با همکاری برخی از بازی‌سازهای معروف نظیر جوزف استاتن، مدیر نوآوری‌های سابق بازی Halo Infinite و جری ادسال، مدیر توسعه سابق بازی Gears of War 4 و Gears 5 روی توسعه یک بازی AAA اورجینال فعالیت می‌کند.

راف گراستی در این زمینه توضیح می‌دهد:

بسیار خوشحال هستم که اعلام کنم به شرکت نتفلیکس ملحق شده‌ام تا روی ساخت یک بازی AAA اورجینال جدید فعالیت کنم. من واقعا هیجان‌زده هستم تا یک تیمی بسازم و با همکاری همکاران فوق‌العاده‌ای از جمله جوزف استاتن، جری ادسال و چاکو سانی، جهان جدیدی را خلق کنیم.

در حال حاضر جزئیات خاصی از این پروژه بزرگ در دست نیست، اما آن‌طور که به نظر می‌رسد، این بازی یکی از جاه‌طلبانه‌ترین آثار نتفلیکس در سال‌های آینده خواهد بود. بهتر است بدانید نتفلیکس قصد دارد ۴۰ بازی جدید در ادامه سال جاری برای پلتفرم‌های مختلف روانه بازار کند.

راف گراستی بیش از یک سال در بخش نظارت هنری پلی استیشن فعالیت کرد تا اینکه به استودیوی سانتا مونیکا ملحق و به عنوان طراح ارشد کاراکترها منصوب شد. طولی نکشید که گراستی مسئولیت طراح ارشد ریبوت بازی God of War را برعهده گرفت و در آخر به عنوان کارگردان هنری بازی گاد آو وار رگناروک انتخاب شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا