#مهسا_امینی

خالق سری بازی The Last of Us از توسعه انحصاری جدید PS5 خبر می‌دهد

نیل دراکمن خبرهای خوشی برایمان دارد!

انحصاری جدید ناتی داگ برای PS5

خالق سری بازی محبوب The Last of Us روزهای گذشته باعث بحث و گفتگوهای بسیاری در دنیای بازی‌های ویدیویی شده و این گفتگوها همه از تغییر بیوگرافی توییتر او شروه شده‌اند.

خالق سری بازی محبوب The Last of Us یعنی نیل دراکمن (Neil Druckmann) از بازی انحصاری جدید خود برای پلی استیشن ۵ خبر می‌دهد. متاسفانه اطلاعات ما درباره این بازی بسیار ناچیز بوده که در صفحه توییتر شخصی دراکمن مشاهده شده‌اند. اگر به صفحه توییتری نیل دراکمن رجوع کنید، متوجه می‌شوید که بیوگرافی پروفایل او به تازگی تغییر یافته و می‌توانید عبارت «THAT Future Game» به معنی «آن بازی پیش‌رو» و با تاکید بر کلمه «آن» را در کنار مقام او در استودیو ناتی داگ و نام بازی‌های Uncharted 4: A Thief’s End و البته هر دو نسخه The Last of Us مشاهده کنید.

در حال حاضر هیچکس نمی‌داند که این بازی چیست، ولی ما حداقل اطمینان کامل داریم که استودیو ناتی داگ با تمام قوا در حال توسعه عنوانی کاملا جدید است. بدون شک در این لحظه بسیاری از کاربران و فعالان، حاضر به انجام هر کاری برای به‌‌دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره این بازی هستند. در سوی دیگر، تقریبا می‌توان با اطمینان گفت که این بازی در انحصار کنسول نسل نهمی پلی استیشن ۵ خواهد بود.

با توجه به شایعات اخیر، این بازی نه نسخه سوم The Last of Us و نه نسخه پنجم سری Uncharted یا حتی نسخه جدید بازی قدیمی آن‌ها یعنی Jak and Daxter خواهد بود. این شایعات همچنین اشاره دارند که این اولین بار پس از سال ۲۰۱۳ است که استودیو ناتی داگ در حال توسعه IP جدید است. این IP چه نامی خواهد داشت و چگونه بازی‌ست، هنوز مشخص نیست، با این حال اشاره شده که شخصیت اول این بازی فردی سیاه پوست خواهد بود و چنین اتفاقی برای اولین بار در بازی‌های استودیو ناتی داگ رخ خواهد داد.

همانطور که می‌دانید نیل دراکمن یکی از رئیس‌ها و کارگردان‌های ارشد استودیو ناتی داگ است. او بیش از هر چیز برای خلق سری بازی The Last of Us و همینطور کارگردانی برخی بخش‌های بازی Uncharted 4: A Thief’s End مشهور است. تابدین لحظه، نیل دراکمن یا استودیو ناتی داگ هیچ خبر جدیدی از این بازی منتشر نکرده و البته ما انتظار نداریم که در آینده نزدیک اخبار مهمی درباره این بازی منتشر شود. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید استودیو ناتی داگ باید چه مسیری را برای عنوان بعدی خود پیش بگیرد؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا