1%
  • 0/10

اطلاعاتی جدید از بخش آنلاین بازی Need for Speed Unbound منتشر شد

مشکلی بزرگ در بخش آنلاین آنباند وجود دارد!

اطلاعاتی جدید از بخش آنلاین بازی Need for Speed Unbound منتشر شد ۰ ۰۶ آبان ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
بخش آنلاین بازی Need for Speed Unbound

اطلاعاتی جدید و رسمی از بخش آنلاین بازی Need for Speed Unbound به انتشار رسیده که در کنار اخبار وجود برخی ویژگی‌های بی نظیر، خبر از ضعف یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این بازی را می‌دهند که می‌تواند سبب نا امیدی بسیاری از کاربران شود.

بازی Need for Speed Unbound مدتی پیش به طور رسمی توسط الکترونیک آرتز (Electronic Arts) و استودیوی کرایتریون گیمز (Criterion Games) معرفی شد و به سرعت مورد توجه کاربران و منتقدین قرار گرفت. این بازی که نوید نید فور اسپیدی کاملا متفاوت را می‌دهد، در ابتدا کاربران را به این باور رساند که ما با یک بازی انیمه‌ای روبه رو هستیم. اما با انتشار اطلاعات بیشتر ما متوجه شدیم که بازی Need for Speed Unbound از جلوه‌های دیداری خاص خود بهره برده که می‌تواند سبک بازی‌های ماشین سواری را به طور کلی تغییر دهد. در کنار تمام این جلوه‌های دیداری زیبا، بازی نید فور اسپید آنباند تلاش کرده بیشترین میزان شخصی سازی را به ماشین‌ها افزوده و برای مثال شما می‌توانید بخشی از ماشین را به طور کامل از آن جدا کنید.

با تمام این نقاط قوت، مطلب امروز ما درباره بخشی است که به نظر نسبت به نسخه‌های پیشین نید فور اسپید تا حدی ضعیف شده و سبب نگرانی کاربران بسیاری شده است و آن، بخش آنلاین بازی Need for Speed Unbound است. روز گذشته استودیو کرایتریون گیمز طی پستی در بلاگ خود اطلاعات قابل توجهی را درباره بخش آنلاین بازی جدید خود به انتشار رساند. به گفته توسعه دهندگان، مسابقات آنلاین نید فور اسپید آنباند قابلیت پشتیبانی از ۱۶ نفر را خواهند داشت که پیشرفتی قابل توجه نسبت به لابی‌های ۸ نفره بازی Need for Speed Heat به حساب می‌آید.

علاوه بر آن، ما مطلع شدیم که بخش آنلاین بازی Need for Speed Unbound از همان ابتدا دارای قابلیت کراس پلی میان تمام پلتفرم‌های این بازی، یعنی پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه شخصی خواهد بود. با تمام این‌ها، بخش آنلاین آنباند مشکلی بسیار بزرگ دارد که سبب نا امیدی ما شده است. لابی‌های دوستانه نید فور اسپید آنباند حداکثر از ۴ نفر پشتیبانی خواهند کرد و این در حالی است که بازی نید فور اسپید هیت اجازه تشکیل لابی‌های دوستانه ۸ نفره را به ما می‌داد.

بدون شک لابی‌هایی با تعداد تنها ۴ نفر نقطه ضعفی قابل توجه برای نسخه جدید نید فور اسپید است، اما از سوی دیگر لابی‌های آنلاین ۱۶ نفره این بازی می‌توانند مسابقات بسیار جذابی را برای ما به ارمغان بیاورند. دیگر بخشی که مورد توجه ما قرار گرفت، بازگشت پلی لیست‌هایی شبیه به Speedlistهای بازی Need for Speed Payback، این بار با نام Race Playlists است.

بخش Speedlist در بازی نید فور اسپید پی بک به شما این اجازه را می‌داد که در تیمی ۸ نفره، در برابر دیگر تیم‌ها با تعداد یکسان به تکمیل مسابقات مختلف پرداخته و در صورت پیروزی جوایز ارزنده‌ای دریافت کنید. حال این قابلیت به بازی Need for Speed Unbound راه یافته که می‌تواند بسیار جذاب باشد.

بازی Need for Speed Unbound در تاریخ ۲ دسامبر سال ۲۰۲۲، برابر با ۱۱ آذر ماه سال ۱۴۰۱ برای کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵، در کنار رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید. خرید نسخه Palace Edition این بازی به شما اجازه دسترسی به آن، سه روز پیش از انتشار نسخه کامل بازی یعنی در تاریخ ۲۹ نوامبر سال ۲۰۲۲، برابر با ۸ آذر ماه سال ۱۴۰۱ را می‌دهد. نظر شما درباره بخش آنلاین بازی Need for Speed Unbound چیست؟ فکر می‌کنید این بازی می‌تواند کاربران از دست رفته خود را باز گرداند؟ منتظر نظرات شما هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments